Dock nadmuchiwanej łodzi motorowej

Szczegóły produktu

Jest to coraz bardziej popularna stacja dokująca dla pontonów, która jest szeroko wykorzystywana na otwartych wodach dzikich do cumowania łodzi lub przystani. Przeważnie są używane z jachtem lub w pobliżu wybrzeża. Ponieważ można go szybko skonfigurować i łatwo zapakować do przechowywania.

Yolloy produkuje nadmuchiwane spławikowe szwy jachtowe, które mają tysiące linek w środku połączonych z każdą stroną, dzięki czemu jest stabilny i płaski. Rozmiar i kolor można wykonać zgodnie z wymaganiami. Przed rozpoczęciem produkcji prześlemy Ci projekt 3D w celu potwierdzenia wszystkich szczegółów. Na pewno otrzymasz od nas w 100% satysfakcjonujące produkty. Dodatkowo udzielimy na to 2-letniej gwarancji. Chociaż żywotność&# 39 wynosi ponad 5 lat, jeśli prawidłowo go używasz. Proszę don' nie wahaj się skontaktować z nami w celu uzyskania dalszych informacji, jeśli ich potrzebujesz.

Wysokiej jakości materiał do ściegów kroplowych pokazany poniżej

drop stitches material

Podobna platforma nadmuchiwana do parkowania łodzi

similar boat parking dock


Nasze usługi:

1. Odpowiemy na Twój e-mail, gdy tylko go otrzymamy.

2. Skype i telefon są otwarte 24 godziny na żądanie.

3. TQC dla każdego procesu produkcyjnego.

4. 24-godzinne Zauroczenie& Test opróżniania dla każdego produktu, aby uniknąć wycieku powietrza.

5. Będziemy kontynuować Twoją obsługę posprzedażną, jeśli coś nie będzie zgodne z&# 39, nie bądź zadowolony, daj mi znać. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Twoje wymagania i rozwiązać problem.

Dostosowane może być akceptowalne.Jeśli masz jakiekolwiek wymagania dotyczące rozmiaru, koloru i logo, poinformuj nas o tym. Lub jeśli masz szkic i jakiś specjalny pomysł, możesz również podzielić się z nami, chcielibyśmy pracować z Tobą w celu uzyskania idealnego przedmiotu, który chcesz.

Hot Tags: float jacht deck ponton do łodzi motorowych, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like