Drift AIR-dock Floating Pad Boat Nadmuchiwana

Szczegóły produktu

Nadmuchiwany pływający dok jest powszechnie używany na otwartych dzikich wodach do cumowania łodzi lub przystani. Stosowany głównie z jachtem lub blisko wybrzeża. Można go szybko ustawić w kilka minut za pomocą pompy powietrza. To' jest mocna i trwała, wykonana z plandeki PCV o grubości 0,9 mm, która jest materiałem specjalizującym się w pływających przedmiotach.

W zależności od wymagań można wykonać inny kształt, rozmiar i kolor. Przed wyprodukowaniem pływającej stacji dokującej drift zaoferujemy projekt 3D, aby potwierdzić wszystkie szczegóły, które będą w 99% takie same jak gotowy element. Na pewno otrzymasz od nas w 100% satysfakcjonujące produkty. Dodatkowo udzielamy 2 lata gwarancji. Chociaż żywotność&# 39 wynosi ponad 5 lat, jeśli prawidłowo go używasz.

Proszę don' nie wahaj się skontaktować z nami w celu uzyskania dalszych informacji, jeśli ich potrzebujesz.

Inny nadmuchiwany pływający dok w celach informacyjnych.

inflatable floating dock

Nasze usługi:

1. Odpowiemy na Twój e-mail, gdy tylko go otrzymamy.

2. Skype i telefon są otwarte 24 godziny na żądanie.

3. TQC dla każdego procesu produkcyjnego.

4. 24-godzinne Zauroczenie& Test opróżniania dla każdego produktu, aby uniknąć wycieku powietrza.

5. Będziemy kontynuować Twoją obsługę posprzedażną, jeśli coś nie będzie zgodne z&# 39, nie bądź zadowolony, daj mi znać. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Twoje wymagania i rozwiązać problem.

Dostosowane może być akceptowalne.Jeśli masz jakiekolwiek wymagania dotyczące rozmiaru, koloru i logo, poinformuj nas o tym. Lub jeśli masz szkic i jakiś specjalny pomysł, możesz również podzielić się z nami, chcielibyśmy pracować z Tobą w celu uzyskania idealnego przedmiotu, który chcesz.

Hot Tags: drift air-dock pływająca łódka nadmuchiwana, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like