nadmuchiwana wyspa do aquaparku

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Zakrzywiona nadmuchiwana zjeżdżalnia nadmuchiwana wyspa do aquaparku to idealny sposób na zmaksymalizowanie emocji związanych z żeglarskimi przygodami.
Nasze dmuchane zjeżdżalnie wodne są budowane na zamówienie i zaprojektowane specjalnie w celu dopasowania do konstrukcji Twojego statku i mogą być systematycznie zaprojektowane tak, aby pasowały nawet do największych jachtów.
Zasadniczo praktycznie nie ma ograniczeń co do tego, co jest wykonalne przy projektowaniu niestandardowej zjeżdżalni jachtowej.
Zakrzywiona dmuchana zjeżdżalnia wodna jest łatwa do ustawienia i przechowywania oraz zbudowana z najwyższej jakości materiałów.

zakrzywiona-dmuchana-zjeżdżalnia wodna-2

Specyfikacja zakrzywionych dmuchanych zjeżdżalni nadmuchiwanych zabawek wodnych

Nazwa produktu Zakrzywione dmuchane zjeżdżalnie wodne
Wygląd Jako zdjęcia lub dostosowane
Wymiar Dostosowane lub jako obraz
Kolor Można dostosować
MOQ 1 szt
Materiał Trwała plandeka z PVC o grubości 0,9 mm do zastosowań komercyjnych
Charakterystyka Ogniotrwały; Gwarancja bezpieczeństwa; Trwały
Technika Wszędzie podwójny potrójny ścieg oraz dodatkowe wzmocnienia w paski PVC

Wykonaj 4 proste kroki!

KROK 1 : Podaj wysokość od szczytu poręczy do linii wodnej na planowanym pokładzie montażowym.

KROK 2 : Po potwierdzeniu ceny udostępnimy opcje kolorów, umieszczenia logo, czasu wysyłki i produkcji.

KROK 3 : Po otrzymaniu depozytu udostępnimy rysunki inżynierów do przeglądu i zatwierdzenia w celu rozpoczęcia produkcji.

KROK 4 : Udostępnimy zdjęcia Twojej nowej niestandardowej zjeżdżalni Cruiser, a następnie dostarczymy ją do żądanej lokalizacji po otrzymaniu końcowego salda.

Te zakrzywione dmuchane zjeżdżalnie o jakości komercyjnej są idealne dla nadmuchiwanych wypożyczalni, części rozrywkowych i innych firm, które specjalizują się w zapewnianiu dzieciom i dorosłym czasu na życie. Idealne do użytku jako zjeżdżalnie imprezowe, zjeżdżalnie wodne, zjeżdżalnie suche, zjeżdżalnie i inne oraz nasze dmuchane zjeżdżalnie są najlepsze na rynku pod względem jakości, wzornictwa i ceny. Spójrz poniżej na nasz szeroki wybór oryginalnych dmuchanych zjeżdżalni na sprzedaż. Bez względu na branżę lub niszę, Inflatable 2000 ma dla Ciebie zjeżdżalnię.

Zapytanie