Wieża Jungle Joe do wspinaczki wodnej ze zjeżdżalnią

Szczegóły produktu

Thewater Climbing Jungle joe kombinacje wspinaczki, zjeżdżalni i skoku w jednym. Swobodny styl slajdu zapewnia graczom niekończące się ekscytujące wrażenia. Wspinaczka na szczyt pochłania dużo energii. W sumie możesz uwolnić na nim całą swoją darmową energię i mieć bardzo ładny sen w nocy.

Wodna zabawa od graczy na tej fajnej zjeżdżalni w dżungli

playing with water jungle joe tower with slide


Musisz także wziąć pod uwagę następującą, w połączeniu z uruchomieniem bloba, kolejną ekscytującą grą.

inflatable jungle joe with launch blob


Inne podobne ściany wspinaczkowe w parku wodnym, zjeżdżalnie, które możesz wziąć pod uwagę

water climbing toys

Co jest wymagane w przypadku zabawek wodnych?

Produkt wodny wymaga bardzo wytrzymałych pasów, pierścieni D, wzmocnionych szwów i tak dalej, jeśli nie jest to profesjonalny dostawca, ma dużą różnicę w ilości. W tym miejscu przypomnij wszystkim kupującym, aby starannie wybierali dostawców.


Nasza zaleta nadmuchiwanych zabawek wodnych:

1) Wszędzie wykonujemy wzmocnienia dla dużego parku wodnego, połączenie między elementami parku to trwałe oczka, konstrukcja może sprawić, że gigantyczny park wodny będzie bardzo stabilny.

2) Instalujemy wysokiej jakości zawór odpowietrzający z Wielkiej Brytanii na wszystkich elementach tego parku wodnego, aby elementy mogły automatycznie wypuszczać powietrze do poziomu bezpieczeństwa, gdy ciśnienie powietrza wzrasta.

3) Używamy grubego i dużego pierścienia kotwicznego ze stali nierdzewnej z trwałymi podkładkami kotwiącymi na dole nadmuchiwanego

4) Materiał: używamy najlepszej plandeki 0,9 mm do gier wodnych. najlepszy materiał jest bardzo ważny w grach. Wszystkie dmuchane gry są wykonane z bardzo wytrzymałej ognioodpornej plandeki PCV, która ma 3 warstwy, dwie powlekane strony z mocną siatką wewnątrz. Środek zmniejszający palność spełnia wymagania normy BS7837. Nasz materiał został ulepszony przez SGS.

5) Maszyna do spawania na gorąco: w przypadku gry w szczelną wodę jest to bardzo ważne dla dobrego spawania. Posiadamy zaawansowaną spawarkę i najlepszych pracowników w branży nadmuchiwanej.

6) Drukowanie: druk cyfrowy, druk jedwabny lub malowanie ręczne. Wysokopoziomowe malowanie sprawia, że ​​nasz produkt nie będzie się kleił i nie wyblakł, ale długo się utrzyma. I drukuje szybko iw dobrej jakości. Ponadto wykonujemy płynną folię zabezpieczającą na powierzchni druku cyfrowego.

7) Pompa: pompa powietrza CE: 220 V; Pompa powietrza UL: 110 V.

8) Mocne torby z paczkami: Rozprowadzamy powietrze, aby pomóc deflacji przed rzutem, a następnie kładziemy pasek na zewnątrz, aby go związać. Do pakowania jednostek użyjemy torby brezentowej, która jest tym samym materiałem co gry. Dzięki temu paczki nie zostaną zniszczone podczas procesu dostawy. W przypadku dużych jednostek wykonamy dodatkową opaskę na uchwyt poza opakowaniami. Abyś mógł szybko znaleźć swój towar, wklejamy papier znakowy z numerem zamówienia.

9) Akcesoria: zestaw naprawczy (materiał i klej), pompka powietrza, torba transportowa


Hot Tags: wspinaczka wodna dżungla joe tower ze zjeżdżalnią, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like