Outdoor Inflatable Cinema Cube Namiot

Szczegóły produktu

Cóż za cudowny pomysł z szybkim rozstawieniem nadmuchiwanego namiotu kinowego na imprezę na świeżym powietrzu! Nie trzeba odjeżdżać samochodem daleko do lokalnego kina, klienci mogą cieszyć się radością z imprezy i filmu w czasie imprezy. Konfiguracja zajmuje tylko pół godziny i godzinę spuszczanie powietrza do opakowania.


Naśladujemy sceny w prawdziwym kinie i wykonujemy namiot kinowy na świeżym powietrzu w matowej / głupiej czerni, aby publiczność mogła cieszyć się dobrą projekcją bez lampy błyskowej lub świecącej. Jednocześnie można wykonać odpowiednio z oknami wentylacyjnymi i klimatyzowanymi.Poniżej widać, że wykonaliśmy okna według pomysłów klienta' oraz kilka szczegółowych zdjęć naszego nadmuchiwanego namiotu.

detail images of inflatable cinema tent


Dlaczego warto wybrać nadmuchiwany namiot YOLLOY?

Yolloy od ponad 10 lat specjalizuje się w nadmuchiwanych namiotach. Wykonujemy namioty wysokiej jakości jak i dobrze wyglądające. Każdy szczegół zostanie wykonany zgodnie z obietnicą i nigdy nie oszukuje z naszymi klientami. Ten namiot może służyć ponad 5 lat, co udowodniło wielu klientów. Czekamy na Twoje własne pomysły na zrobienie najlepszego dla Ciebie odpowiedniego namiotu.


Jak ustawić nadmuchiwane namioty kinowe w kształcie kostki YOLLOY i sprawy wymagające uwagi?

1, Szukasz wystarczająco dużego miejsca i upewnij się, że nie ma ostrych przedmiotów na ziemi. Lepiej jest trawnik lub podłoga do ochrony.

2, Rozłóż namiot tak, jak to możliwe, i upewnij się, że zamek błyskawiczny drzwi znajduje się na początku, na wypadek zerwania się zamka błyskawicznego podczas rozszerzania namiotu.

3, znajdź rurkę powietrzną i połącz ją z dmuchawami, a następnie podłącz zasilanie i włącz dmuchawy. Zajmuje tylko 11 minut, powietrze będzie pełne wszystkich ścian. Na początku kilku minut należy rozejrzeć się po namiocie i wyregulować go, aby upewnić się, że powietrze krąży w całym namiocie, i uważać, aby zablokować powietrze w wgnieceniach

4, Zakotwicz cały namiot, aby był stabilny i odporny na wiatr. A nasz namiot może wytrzymać silny wiatr na poziomie 6, którego prędkość wynosi 39-49 km / h.

how to set inflatable cinema tent

Hot Tags: odkryty nadmuchiwany namiot kostki kinowej, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like