Outdoor Golf Simulator Centrum Stoisko

Szczegóły produktu

Co może być zgodne z symulatorem gry w golfa? Tak, YOLLOY golf symulator stoisko jest najlepszy namiot pasuje do symulatora golfa. Może być używany do użytku osobistego, kabiny biznesowej, praktyki na świeżym powietrzu i tak dalej. To zewnętrzne centrum symulatora golfa można szybko ustawić w ciągu kilku minut za pomocą tylko małej pompy powietrza.  A po użyciu można go opróżnić do małego opakowania. Tak, że nasz namiot jest specjalnie odpowiednie do tymczasowego użytku.

Testowanie i sprawdzanie starannie dla każdego namiotu na pewno 100% wysokiej jakości.

after removed side covering

Każdy szczegół będzie wykonany z ostrożnością

details of golf tent-1

100% wysokiej jakości namiot dla każdego klienta

details of golf tent-2


Opinie od klienta

New-Inflatable-Tent-for-Golf-Simulator-Outdoor-Practice.webp


Aplikacji:

application


Dlaczego warto wybrać nadmuchiwany namiot YOLLOY, aby dopasować go do symulatora golfa?

1, Używamy marki Plato PVC plandeka i 210D oxford tkaniny do namiotu, podczas gdy inny dostawca nie, co sprawia, że nasz namiot bardziej trwałe.

2, Nasz namiot wyposażony w profesjonalny ekran hit, który może być dobre wchłanianie i niższy hałas. I ma również dobry obraz wyświetlacza.

3, kształt zostały poprawione kilka razy, a teraz, mają dobrą formę i niższe stawki bouncy powrotem.

4, Wysoka jakość wykonania, ponieważ wszyscy nasi kluczowi pracownicy mają ponad 10 lat doświadczenia. Są one carefull wszystkie szczegóły.


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, teraz przynosi jakość, trwałe i tanie stoisko centrum symulatora golfa na świeżym powietrzu na sprzedaż z profesjonalnej i wydajnej fabryki. W ramach ścisłej kontroli jakości i systemu zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobrą wydajność tego produkty.
Hot Tags: stoisko centrum symulatora golfa na świeżym powietrzu, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like