Stoisko Outdoor Golf Simulator Center

Szczegóły produktu

Co może pasować do Twojego luksusowego symulatora golfa? Tak, budka symulatora YOLLOYgolf jest najlepszym namiotem pasującym do symulatora golfa. Może być używany do użytku osobistego, stoiska biznesowego, ćwiczeń na świeżym powietrzu i tak dalej. To zewnętrzne centrum symulatorów golfa można szybko ustawić w ciągu kilku minut za pomocą niewielkiej pompy powietrza. Po użyciu możesz spuścić powietrze do małego opakowania. Aby nasz namiot był szczególnie odpowiedni do użytku tymczasowego.

Dokładne testowanie i sprawdzanie każdego namiotu, aby na pewno 100% wysokiej jakości.

after removed side covering

Każdy szczegół zostanie dopracowany

details of golf tent-1

100% wysokiej jakości namiotu dla każdego klienta

details of golf tent-2


Informacje zwrotne od klienta

New-Inflatable-Tent-for-Golf-Simulator-Outdoor-Practice.webp


Podanie:

application


Dlaczego warto wybrać nadmuchiwany namiot YOLLOY pasujący do symulatora golfa?

1, używamy plandeki PCV marki Plato i tkaniny oxford 210D, aby namiot, podczas gdy inny dostawca nie, dzięki czemu nasz namiot jest bardziej wytrzymały.

2, nasz namiot wyposażony w profesjonalny ekran trafień, który może być dobrą absorpcją i niższym poziomem hałasu. Ma też dobry obraz.

3, Kształt został kilkakrotnie ulepszony, a teraz ma dobry kształt i niższą szybkość odbijania.

4, Wysoka jakość wykonania, ponieważ wszyscy nasi kluczowi pracownicy mają teraz ponad 10-letnie doświadczenie. Dbają o wszystkie szczegóły.


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwałe i tanie centrum symulatora golfa na sprzedaż z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobrą wydajność tych produktów.
Hot Tags: budka centrum symulatora golfa na świeżym powietrzu, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like