Nadmuchiwany namiot kopułowy do obserwacji gwiazd

Szczegóły produktu

Dwuwarstwowy nadmuchiwany namiot do obserwacji gwiazd jest idealnym namiotem do biwakowania na zewnątrz. Dzięki zamocowanej lub wymienionej podłodze może zapobiec wszelkim owadom lub zwierzętom na zewnątrz i zapewnić spokój w nocy. A ten namiot z bąbelkami do obserwacji gwiazd może pozwolić ci spać w bliskim kontakcie z naturą i patrzeć jak gwiazdy, gdy otworzysz oczy.Tutaj zdjęcia namiotu przedstawiają elementy od wewnątrz.

details of stargazing tent-3


Dwuwarstwowa, szczelna ściana, która może utrzymywać powietrze przez wiele dni, więc namiot nie wymaga' nie potrzebujesz dmuchawy, aby podtrzymywać. I będziesz miał bardzo spokojną noc w nadmuchiwanym namiocie kopułowym. Przeważnie można go umieszczać w górach lub na plażach. Kształt, rozmiar i inne szczegóły mogą być wykonane zgodnie z Twoimi pomysłami, więc jeśli masz dobre pomysły, prosimy o kontakt z' nie wahaj się nas o tym powiadomić.

details of stargazing tent-4


Dostosowane mogą być dopuszczalne. Jeśli jakieś wymagania, prosimy o poradę. Lub jeśli masz szkic i kilka specjalnych pomysłów, możesz również podzielić się z nami, chcielibyśmy pracować z Tobą w celu uzyskania idealnych nadmuchiwanych przedmiotów, które chcesz.


Inny bardziej nadmuchiwany namiot do obserwacji gwiazd do ref.

other similar stargazing tent

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani nadmuchiwany namiot kopułowy do obserwacji gwiazd ze swojej profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Hot Tags: nadmuchiwany namiot kopułowy do obserwacji gwiazd, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

Może ci się spodobać również