Nadmuchiwana kabina do malowania natryskowego

Szczegóły produktu

nadmuchiwana kabina lakiernicza - YOLLOY zapewnia przyjazną dla środowiska nadmuchiwaną kabinę lakierniczą, która zapewnia elastyczność malowania w dowolnym miejscu. Cały namiot jest całkowicie odgrodzony od zewnątrz, powietrze z wnętrza wydobywa się za pomocą filtra pochłaniającego kurz i zapachy. W międzyczasie możesz pracować z bardzo jasnymi światłami przez duże, przezroczyste okno.

car paint booth-1

Bardzo jasne wnętrze i ładny wygląd na zewnątrz naszej kabiny lakierniczej. Co najważniejsze, my' zrobiliśmy to dużo. Jesteśmy' jesteśmy bardzo dobrzy na każdym kroku. Wszystkie szczegóły traktujemy dobrze

car paint booth-2

Informacje zwrotne od naszych klientów, którzy kupili do malowania samochodów.

feedback from client-1

feedback-2

Gorąco sprzedający się garagen samochodowy, detale, namioty lakierowane w sprayu od YOLLOY

hot selling car tents

Dlaczego warto wybrać nadmuchiwaną kabinę do malowania samochodów Yolloy?

1. Nasz nadmuchiwany namiot jest przeznaczony dla mobilnych detalistów. Ustawia się w ciągu kilku minut. Dzięki zaledwie kilku minutom napompowania będziesz gotowy do pracy w każdych warunkach pogodowych.

2. Z nadmuchiwanym garażem wygrałeś&# 39, nie tracąc dni z powodu deszczu, śniegu lub wiatru. Daje cień również w upalne i słoneczne dni. Podczas gdy Twoi konkurenci tkwią w domu przy złej pogodzie, nadal nie będziesz wykonywać swojej pracy.

3. Niestandardowe drzwi będą przymocowane bezpośrednio do ciężarówki roboczej, zapewniając łatwy dostęp do narzędzi. Inne opcje obejmują okna, uchwyty na worki z piaskiem i banery na zewnątrz namiotu.

Hot Tags: nadmuchiwana kabina do malowania natryskowego, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like