Nadmuchiwany namiot na tratwę Pływający namiot kempingowy

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nazwany nadmuchiwanym namiotem Shoal, nie używa żadnych tyczek do podtrzymania swojej konstrukcji. Innowacyjny namiot wyróżnia się na tle innych, ponieważ jest całkowicie nadmuchiwany, a ciśnienie powietrza w środku wystarcza, aby wytrzymać silny wiatr. To' to wymarzony namiot' to wymarzony namiot&# 39.

details of shoal tent

Yolloy to manufaktura specjalizująca się w nadmuchiwanych namiotach, jesteśmy bardzo chętni do robienia specjalnych rzeczy i pomagania klientowi w ukończeniu projektu z sukcesem. Kupując namiot od YOLLOY, otrzymujesz nie tylko profesjonalne rozwiązania, ale także rozsądną cenę.Poniżej sprawdź widok wnętrza nadmuchiwanego namiotu tratwowego

details of inflatable shoal tent


Więcej namiotów pływających w wodzie

floating shoal tents


Co zaoferuje Ci Yolloy?

1, Szybka usługa komunikacyjna

2, produkty wysokiej jakości. Wszystkie użyte przez nas materiały spełniają normy CE ROHS FCC UL.

3, Szybka dostawa.Normalnie możemy ukończyć przedmiot w około 5-15 dni. W przypadku pilnego zamówienia możemy ustalić priorytet w ciągu około 3 dni roboczych.

4, usługa dostawy bezpieczeństwa i pakiet. Wszystkie nasze paczki od teraz były bezpieczne i w dobrym stanie dla każdego klienta. Proszę nie' nie martw się o to wcale.

5, Dobra obsługa posprzedażna. Nasza obsługa posprzedażna pomoże rozwiązać problemy związane z cierpliwością i bezpłatnymi zestawami naprawczymi w okresie gwarancyjnym. Oferujemy również dożywotnią usługę naprawy przewodników.

6, Wreszcie, oferujemy bezpłatną niestandardową usługę projektowania. Jeśli masz dobre pomysły, nie wahaj się z nami skontaktować. Zrobimy to dla Ciebie.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani nadmuchiwany namiot tratwowy na sprzedaż ze swojej profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Hot Tags: nadmuchiwany namiot tratwy pływający namiot kempingowy, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie