Nadmuchiwany namiot tratwowy Pływający namiot kempingowy

Szczegóły produktu

Nazwany nadmuchiwanym namiotem shoal, nie używa żadnych biegunów do utrzymania swojej struktury. Innowacyjny namiot wyróżnia się na podstawie reszty, ponieważ jest całkowicie nadmuchiwany, a ciśnienie powietrza w nim wystarczy, aby wytrzymać silne wiatry. To wymarzony namiot każdego kampera. Przebij się przez tradycyjne i pozwól ci mieć wyjątkowe doświadczenie w kempingu wodnym.

details of shoal tent

Yolloy to manufaktura specjalizująca się w nadmuchiwanym namiocie, jesteśmy bardzo chętni do robienia specjalnych rzeczy i pomagania naszemu klientowi w ukończeniu projektu sukces jeden po drugim. Kupując namiot od YOLLOY, otrzymujesz nie tylko profesjonalne rozwiązania, ale także rozsądną cenę.Po proszę sprawdzić wewnątrz widok nadmuchiwanego namiotu tratwy

details of inflatable shoal tent


Więcej pływających namiotów w wodzie

floating shoal tents


Co Yolloy zaoferuje dla Ciebie?

1, Szybka usługa komunikacyjna

2, Wysokiej jakości produkty. Cały użyty materiał spełnia standardy CE ROHS FCC UL.

3, Szybka dostawa. Zwykle możemy zakończyć przedmiot w około 5-15 dni. Dla pilnego zamówienia, możemy zorganizować priorytet w około 3 dni roboczych.

4, Usługa dostarczania bezpieczeństwa i paczka. Wszystkie nasze paczki były bezpieczne i w dobrym stanie dla każdego klienta od teraz. Proszę się tym w ogóle nie martwić.

5, Dobra obsługa posprzedażna. Nasza posprzedaż pomoże Ci rozwiązać problemy w cierpliwości i bezpłatnych zestawów naprawczych w czasie gwarancji. Oferujemy również usługę naprawy przewodnika przez całe życie.

6, Wreszcie, oferujemy bezpłatną usługę projektowania dostosowanego. Jeśli masz dobre pomysły, nie wahaj się z nami skontaktować. Zrobimy to w ture dla Ciebie.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, teraz przynosi jakość, trwałe i tanie nadmuchiwane namiot tratwy pływający namiot kempingowy na sprzedaż z profesjonalnej i wydajnej fabryki. W ramach ścisłej kontroli jakości i systemu zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobrą wydajność tego produkty.
Hot Tags: nadmuchiwany namiot tratwowy pływający namiot kempingowy, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like