Nadmuchiwany namiot kwarantanny dla pacjentów przeciwko wirusowi Covid-19

Szczegóły produktu

Od czasu do czasu zdarzają się wszelkiego rodzaju nieprzewidywalne katastrofy, musimy podejmować szybkie i skuteczne sposoby zmniejszania cierpienia spowodowanego katastrofami. Ten nadmuchiwany namiot można szybko rozstawić jak na kwarantannę pacjentów, kwarantannę dezynfekcyjną, mobilny szpital, schronisko dla katastrof itp. Najszybszy sposób na zapewnienie schronienia ofiarom.

Nadmuchiwany namiot ratunkowy można łatwo ustawić w krótkim czasie i przenosić w inne miejsce zgodnie z życzeniem, może stać po nadmuchaniu za pomocą pompy powietrza.I jest to konstrukcja szczelna powietrzem, po nadmuchaniu powietrze może utrzymywać się w środku przez wiele dni. Idealnie sprawdza się jako namiot pierwszej pomocy.

Namiot może być wykonany w różnych kolorach, rozmiarach i kształtach, aby lepiej pasował do Twojego projektu.

similar inflatable emergency tent-2

Niektóre szczegóły można dodać zgodnie z wymaganiami, ponieważ każdy kawałek namiotu jest produkowany ręcznie po złożeniu zamówienia.Standardowy namiot będzie wyposażony w zaczepy do mocowania w kształcie litery D, plastikowe uchwyty i małą kieszeń do załadowania niewielkiego przedmiotu.Tunele do klimatyzacji ścian działowych mogą być wykonane zgodnie z wymaganiami.

details of emergency tent

Różne funkcje drzwi nadmuchiwanego namiotu ratunkowego dla ref:

similar inflatable emergency tent-1

Yolloy specjalizuje się w nadmuchiwanych namiotach od ponad 10 lat, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami' nie wahaj się z nami skontaktować, chętnie porozmawiamy z Tobą bardziej szczegółowo i chcemy pomóc w perfekcyjnym ukończeniu Twojego projektu.


Nasza wyższość:


1) wybieramy znacznie mocniejszy materiał w klasie handlowej, który jest poddany obróbce UV, ognioodporny, wodoodporny i przeszedł certyfikat SGS. Ma wyższą wytrzymałość na rozciąganie. Temperatura może wynosić od -15 ° C do 70 ° C. Jest ognioodporna, wodoodporna i nie zawiera ołowiu, a także przeszła normy CE, EN, RoHS, SGS, ISO, zapewniając wysoką jakość i długą żywotność.


2) mamy bogate doświadczenie w wykonywaniu różnego rodzaju nadmuchiwanych namiotów, z doświadczonymi i profesjonalnymi projektantami i pracownikami produkcyjnymi, posiadamy własną fabrykę, która może wykonać nadmuchiwany namiot zgodnie z Twoimi wymaganiami i zapewnić produkt wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie, ściśle przestrzegamy jakości Kontrola. Marka własna i niezależna.


FAQ

P. Jak naprawiamy pontony?

A. Drobne nacięcia lub przebicia nie wpływają na wydajność podczas nadmuchiwania podczas pokazu. Po wyświetleniu można je łatwo naprawić. W przypadku rozległych uszkodzeń naprawy fabryczne są dostępne za bardzo symboliczną opłatą.

P: Jak długo trwają dmuchane pontony?

A. Żywotność nadmuchiwanego zależy od konserwacji. Prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas korzystania z pontonów. Jeśli jakieś małe uszkodzenie przez innych' ostrożność, możesz użyć materiału i akcesoriów w nim do naprawy nadmuchiwanego. I jak zwykle, jeśli potrafisz go właściwie używać, możemy mieć na to 3 lata gwarancji.

P: Jaki materiał' s twój namiot nadmuchiwany?

Odp.: Materiałem używanym do nadmuchiwanego namiotu może być plandeka PCV lub materiał OXFORD lub nylon, możemy użyć innego materiału do bazy produkcyjnej zgodnie z wymaganiami klienta&# 39.

P: Jaki' to sposób wysyłki, który możemy wybrać?

Odp.: Przesyłkę można zorganizować drogą morską lub lotniczą. Koszt wysyłki powinien zapłacić kupujący. Koszt wysyłki lotniczej jest znacznie wysoki, ale dostawa zajmuje niewiele czasu, zwykle w ciągu 5-7 dni Koszt wysyłki morskiej jest niższy, to' jest bardzo ekonomiczny w przypadku dużego nadmuchiwanego przedmiotu, ale otrzymanie towaru zajmuje bardzo dużo czasu, klient musi zrobić samodzielnie deklarację celną importu. Zwykle czas wysyłki morskiej wynosi 15-30 dni lub dłużej, głównie zależy od linii żeglugowej statku' s

Hot Tags: nadmuchiwany namiot kwarantannowy dla pacjentów przeciwko wirusowi COVID-19, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like