Nadmuchiwany namiot kwarantanny pacjenta przed wirusem Covid-19

Szczegóły produktu

Wszelkiego rodzaju nieprzewidywalne katastrofy zdarzają się od czasu do czasu, musimy podjąć szybkie i skuteczne sposoby na zmniejszenie cierpienia spowodowanego przez katastrofy. Ten nadmuchiwany namiot można szybko skonfigurować, jak do kwarantanny pacjenta, dezynfekcji kwarantanny, mobilnego szpitala, schroniska po katastrofie i tak dalej. Najszybszy sposób, aby zapewnić schronienie dla ofiar.

Nadmuchiwany namiot awaryjny jest łatwy w konfiguracji w krótkim czasie i poruszany w inne miejsce zgodnie z życzeniem, może wstać po napompowane przez pompę powietrza. I jest to konstrukcja uszczelniona powietrzem,raz pompowanie powietrza może pomieścić wewnątrz przez wiele dni.  Jest to idealne rozwiązanie, jak na namiot pierwszej pomocy.

Namiot może być wykonany w różnych kolorach, rozmiarze i kształcie, aby lepiej do siebie zmieścił się w projekcie.

similar inflatable emergency tent-2

Niektóre szczegóły można dodać zgodnie z wymaganiami, ponieważ każdy kawałek namiotu jest produkowany ręcznie po zamówieniu.Standard namiot będzie wykonany z kotwiczenia pierścieni D, plastikowych uchwytów i kieszeni samll do ładowania niektórych małych przedmiotów.Tunele dla klimatyzacji ściany działowe mogą być wykonane zgodnie z wymaganiami.

details of emergency tent

Różne drzwi funkcyjne nadmuchiwanego namiotu resuce katastrofy dla ref:

similar inflatable emergency tent-1

Yolloy specjalizuje się w nadmuchiwanych namiotach od ponad 10 lat, jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółów, nie wahaj się z nami skontaktować, jesteśmy gotowi porozmawiać z Tobą bardziej szczegółowo i chcemy pomóc zakończyć twój projekt idealnie.


Nasza wyższość:


1) wybieramy znacznie mocniejszy materiał klasy handlowej, który jest uzdatniony przed promieniowaniem UV, ognioodporny, wodoodporny i otrzymuje certyfikat SGS. Ma wyższą wytrzymałość na rozciąganie. Temperatura może wynosić od -15°C do 70°C. Jest odporny na ogień, wodoodporny i bezołowiowy, i przeszedł CE, EN, RoHS, SGS, ISO, zapewniając wysoką jakość i długi czas życia.


2) mamy bogate doświadczenie w tworzeniu różnego rodzaju nadmuchiwanych namiotów, z doświadczonymi i profesjonalnymi projektantami i pracownikami produkcyjnymi mamy własną fabrykę, która może sprawić, że nadmuchiwany namiot na Twoje prośby i zapewni Ci wysokiej jakości produkt w konkurencyjnej cenie, ściśle przestrzegamy kontroli jakości. Własna marka i niezależna.


FAQ

P. Jak naprawić pontony?

A. Drobne przecięcia lub przebicia nie wpływają na wydajność podczas nadmuchiwanego podczas wyświetlania. Można je łatwo naprawić po wyświetlaczu. W przypadku rozległych uszkodzeń, usługi naprawy fabrycznej są dostępne za bardzo nominalnymi opłatami.

P. Jak długo trwają pontony?

A. Żywotność nadmuchiwanego zależy od konserwacji. Podczas korzystania z pontonów należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa. Jeśli jakiekolwiek małe uszkodzenia przez ostrożność innych, można użyć materiału i akcesoriów w nim naprawić nadmuchiwane. I jak zwykle, jeśli można go używać we właściwy sposób, możemy mieć gwarancję 3 lat na to.

P: Jaki materiał namiotu pontonowego?

Odp .: Materiałem używanym do nadmuchiwanego namiotu może być plandeka PCV lub materiał OXFORD lub nylon, możemy użyć innego materiału do bazy produkcyjnej na wymagania klienta.

P: Jaki jest sposób wysyłki, który możemy wybrać?

O: Przesyłka może być zorganizowana przez zobaczyć lub drogą lotniczą. Koszt wysyłki powinien zostać zapłacony przez kupującego. Koszt wysyłki lotniczej jest znacznie wysoki, ale wziąć krótki czas na dostawę, zwykle w ciągu 5-7 dni koszt wysyłki morskiej jest niższa, jest to znacznie ekonomiczne dla dużych nadmuchiwanych przedmiotów, Ale zająć bardzo dużo czasu na otrzymanie towaru, klient musi zrobić import niestandardowej deklaracji przez siebie. Zwykle czas wysyłki morskiej wynosi 15-30dni lub więcej, zależy głównie od sche linii żeglugowej statku

Hot Tags: nadmuchiwany namiot kwarantanny pacjenta przed wirusem Covid-19, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like