Nadmuchiwany namiot kopuły geodezyjnej do obserwacji gwiazd

Szczegóły produktu

Kemping może być fajny, ale szczerze mówiąc, namioty są uciążliwe. Romans związany z przenoszeniem zakwaterowania ze sobą i podekscytowanie związane z przybyciem do nowego miejsca docelowego mogą zostać szybko złagodzone przez rzeczywistość. Stawianie namiotu za pomocą wygiętych aluminiowych słupów, kawałków sznurka, wilgotnej folii z tworzywa sztucznego i zbyt małej liczby kołków bardzo szybko się starzeje. Dodajmy do tego ciemność i / lub deszcz, a pokusa udania się do najbliższego podejrzanego hotelu może stać się nieodparta. To nie' nie musi tak być. Od teraz miałeś pomysł na lepszy namiot - a teraz jest' jest tutaj. Czas wzniesienia - kilka minut.


Otrzymasz profesjonalny nadmuchiwany namiot geodezyjny od YOLLOY --- Wszystko ma zapewnić najbardziej niesamowite wrażenia. Świetny sposób na obserwację całego jedzenia i odkrywanie cudów wszechświata!

clear stargazing view-1

clear stargazing view


Jakie są główne cechy nadmuchiwanego namiotu do obserwacji gwiazd?

Szybki montaż- Nasze kopuły są niedrogie, a czas montażu szybki. Koszty zakupu i instalacji kopuł geodezyjnych do glampingu zwracają się zazwyczaj w ciągu zaledwie jednego sezonu. Mogą być instalowane wielokrotnie i działają przez 5+ lat, zapewniając zwrot z inwestycji przez wiele lat.

Przyjazny dla środowiska- Geodezyjne konstrukcje glampingowe można budować w prawie każdym miejscu przy minimalnym wpływie na otaczające środowisko.

Energooszczędne- Dzięki konstrukcji w kształcie kopuły, eko-żywa kopuła pozwala na efektywny ruch powietrza i stałe temperatury, maksymalizując światło i ciepło słońca&# 39, jednocześnie zmniejszając koszty chłodzenia i ogrzewania.

Projekt z jednej ręki- Możesz dołożyć wygodne łóżko, aneks kuchenny, osobną łazienkę i dodatkowy taras lub dopełnić aranżację według własnego uznania.

Szerokie zastosowanie - oprócz tego, że jest zakwaterowaniem dla gości, nasz namiot kopułowy ma również zastosowanie w obozach szkolnych, mieszkaniach odległych i regionalnych, studiach ogrodniczych, górnictwie i zasobach itp.

Doskonałe bezpieczeństwo- Unikalna konstrukcja namiotu geodezyjnego zapewnia doskonałe bezpieczeństwo. Kulisty namiot kopułowy może wytrzymać wiatr o prędkości 50-80 km / h, nawet w trudnych warunkach pogodowych, takich jak obfity śnieg, wiatr i deszcz. Konstrukcja kopuły geodezyjnej na tak miękkim podłożu budowlanym (jak użytki zielone, pustynia i plaża) jest również dość stabilna.


Yolloy zawsze wykonuje wysokiej jakości nadmuchiwane namioty dla naszego klienta, jeśli go potrzebujesz, prosimy o kontakt z nami' nie wahaj się z nami skontaktować, a my pokażemy Ci szczegóły i szybko zaoferujemy najlepszą wycenę dla ref.in.


Bardziej nadmuchiwane namioty z przezroczystą kopułą do obserwacji gwiazd

clear stargazing view-3

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani nadmuchiwany namiot kopułowy do obserwacji gwiazd ze swojej profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Hot Tags: nadmuchiwany namiot kopułowy geodezyjny do obserwacji gwiazd, producentów, dostawców, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like