Nadmuchiwany namiot kopułkowy geodezjowy do obserwacji gwiazd

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Camping może być zabawne, ale szczerze mówiąc, namioty są ból. Romans noszenia zakwaterowania z tobą i emocje związane z dotarciem do nowego miejsca docelowego mogą być szybko złagodzone przez rzeczywistość. Wznoszenie namiotu za pomocą wygiętych słupów aluminiowych, kawałków sznurka, wilgotnej folii z tworzywa sztucznego i zbyt małą liczbę kołków starzeje się bardzo szybko. Dodaj w ciemności boiska i / lub deszczu i pokusa, aby udać się do najbliższego sprytny hotel może stać się nie do odparcia. Nie musi tak być. Od teraz miałeś pomysł na lepszy namiot - a teraz jest tutaj. Czas wyprostować - kilka minut.


Otrzymasz profesjonalny nadmuchiwany namiot geodezjowy od YOLLOY--- Wszystko ma zapewnić najbardziej niesamowite wrażenia. Świetny sposób, aby obserwować całe jedzenie i odkrywać cuda wszechświata!

clear stargazing view-1

clear stargazing view


Jakie są główne cechy nadmuchiwanego namiotu stargazing?

Szybki montaż- Nasze kopuły są niedrogie, a czas montażu jest szybki. Koszty zakupu i instalacji kopuł geodezyjnych do glampingu są zazwyczaj odrabiane w ciągu zaledwie jednego sezonu. Mogą być instalowane wielokrotnie i trwa 5 + lat, zapewniając zwrot z inwestycji w nadchodzących latach.

Przyjazne- Geodezjowe konstrukcje glampingowe mogą być budowane niemal w dowolnym miejscu przy minimalnym wpływie na otaczające środowisko.

Energooszczędne- Dzięki konstrukcji kopuły, eko-żywa kopuła pozwala na efektywny ruch powietrza i stałe temperatury, maksymalizując światło słoneczne i ciepło, zmniejszając koszty chłodzenia i ogrzewania.

Konstrukcja w jednym poł.- Możesz dodać na przytulne łóżko, aneks kuchenny, oddzielną łazienkę i dodatkową deskę tarasową lub zakończyć projektowanie wnętrz na swój sposób.

Szerokie zastosowanie - Oprócz tego, że jest gościem, nasz żywy namiot kopułowy ma również zastosowanie do obozów szkolnych, odległych i regionalnych mieszkań, pracowni ogrodniczej, a następnie górnictwa i zasobów itp.

Doskonałe bezpieczeństwo- Unikalna struktura namiotu geodezyjna zapewnia doskonałe bezpieczeństwo. Kulisty namiot kopułowy może wytrzymać wiatr 50-80km/h, nawet w trudnych warunkach pogodowych, takich jak ciężki śnieg, wiatr i deszcz. Geodezyjna konstrukcja kopuły w takim miękkim fundamencie budynku (jak łąki, pustynia i plaża) jest również dość stabilna.


Yolloy zawsze zrobić wysokiej jakości nadmuchiwane namioty dla naszego klienta, jeśli nie potrzebujesz, nie wahaj się skontaktować z nami, a my pokażemy ci szczegóły wyraźnie i oferują najlepszą ofertę dla ref.in szybko.


Więcej nadmuchiwanych namiotów kopułkowych do obserwacji gwiazd

clear stargazing view-3

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwałe i tanie nadmuchiwane namioty kopułkowe geodezjowe do obserwacji gwiazd na sprzedaż w profesjonalnej i wydajnej fabryce. W ramach ścisłej kontroli jakości i systemu zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobrą wydajność tego produkty.
Hot Tags: nadmuchiwany namiot kopułowy geodezjowy do obserwacji gwiazd, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie