Nadmuchiwany pływający namiot tratwy wodnej

Szczegóły produktu

Spać pod gwiazdami, na wodzie, poczuć przepływ i niech uśpić cię do snu. Jak cudownie by to było! Uwolnij się do natury i poczuj się z niej cały miękki. Teraz nasz nadmuchiwany pływający namiot oferuje to w rzeczywistości, może leżeć w wodzie, jak również na lądzie.  Obóz na swoim ulubionym stawie rolniczym, słonowodnym mieszkaniu, wiosennym potoku lub eddy na ulubionej rzece.

different place to set it


Wewnątrz namiotu tratwy wodnej znajduje się unikalny materac PCV o długości 2 m x 1,8 m szerokości, jak w standardowym łóżku sypialnym. Będziesz miał bardzo dobry czas z naszym nadmuchiwanym pływającym namiotem na pewno.

details of floating tent-2


Cały nadmuchiwany namiot tratwy wodnej zostanie wykonany w plandekę pcv klasy komercyjnej, która jest odporna na promieniowanie UV, trudnopalna i wysoka trwałość. Cały namiot jest wodoodporny, dzięki czemu możesz mieć szczęśliwy czas nawet w deszczowe dni.

details of floating tent-1


Każdy kawałek nadmuchiwanego namiotu zostanie dokładnie przetestowany i sprawdzony, na pewno otrzymasz od nas 100% wysokiej jakości namiot.

details of floating tent-testing


Co Yolloy zaoferuje dla Ciebie?

1, Szybka usługa komunikacyjna

2, Wysokiej jakości produkty. Cały użyty materiał spełnia standardy CE ROHS FCC UL.

3, Szybka dostawa. Zwykle możemy zakończyć przedmiot w około 5-15 dni. Dla pilnego zamówienia, możemy zorganizować priorytet w około 3 dni roboczych.

4, Usługa dostarczania bezpieczeństwa i paczka. Wszystkie nasze paczki były bezpieczne i w dobrym stanie dla każdego klienta od teraz. Proszę się tym w ogóle nie martwić.

5, Dobra obsługa posprzedażna. Nasza posprzedaż pomoże Ci rozwiązać problemy w cierpliwości i bezpłatnych zestawów naprawczych w czasie gwarancji. Oferujemy również usługę naprawy przewodnika przez całe życie.

6, Wreszcie, oferujemy bezpłatną usługę projektowania dostosowanego. Jeśli masz dobre pomysły, nie wahaj się z nami skontaktować. Zrobimy to w ture dla Ciebie.


Jak ustawić ten nadmuchiwany namiot kempingowy?

1. Znajdź gładki obszar bez skał i gruzu.

2.Wyciągnij namiot z torby do przechowywania i umieść podłogę na podłodze.

3.Nadmuchać ramę namiotu po pierwsze.

4,Nadmuchać materac

5, Zainstaluj zdejmowane pokrycie


FAQ

P1: Czy możesz zaprojektować jeden specjalnie?

A1: Tak, wyślij nam szczegóły i szkic swoich wymagań, a zacytujemy Ci naszą najlepszą cenę.

P2: Jaki jest Twój MOQ?

A2: Tylko 1 zestaw, a nowy projekt jest również 1 zestaw.

P3: Jak mogę zamówić?

A3: Możesz po prostu zamówić on-line lub pocztą. Po potwierdzeniu szczegółów produktu, wyślemy Ci zamówienie zakupu z Twoim szczegółowym wymaganiem. Jeśli istnieje specjalny projekt, napisz do nas swój pomysł, a my stworzymy dla Ciebie rysunki projektowe po zamówieniu potwierdzonym pocztą.

P4: Jak zapłacić?

A4: T / T i Western Union jest dopuszczalne.  50% zaliczki na rozpoczęcie produkcji, 50% salda przed dostawą Q5: Czas produkcji?

Od 5: Nasz regularny czas produkcji 7 dni dla 1 zestawu produkcji, 30 dni dla ładunku kontenera od daty potwierdzenia zamówienia. Jednak będzie to w zależności od projektu i wymiaru.

Hot Tags: nadmuchiwany pływający namiot tratwy wodnej, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like