Nadmuchiwana pływająca platforma pontonowa

Szczegóły produktu

The Island Water Platform& Dock to super pływająca, prążkowana, nadmuchiwana platforma wodna. Może być używany w połączeniu z łodzią, aby stworzyć patio do opalania, zabawy w pływanie, wakeboardu i wodowania z rurki lub dowolnej liczby sportów wodnych. Nadmuchuje / opróżnia się w 8 minut. Pływający ponton dokujący Island Buddy to super pływająca, prążkowana, nadmuchiwana platforma wodna.

Pływający ponton dokujący to idealny przenośny rozmiar o długości 3m i szerokości 2m, z którego może korzystać od 4 do 6 osób. Znacząco trzyma ponad 1000 funtów bez obaw! Każda platforma ma 4 boczne spawane d-ringi ze stali nierdzewnej, które można bezpiecznie przymocować i zakotwiczyć. Możesz także dopasować wiele jednostek razem, aby stworzyć rozszerzoną platformę w dowolnej liczbie konfiguracji.

Szczegóły przedstawiające pompowaną platformę YOLLOY
Inflatable Water Floats Platform PVC Dock Inflatable Swim Rafts
Inflatable Water Platform PVC Dock Inflatable Swim Rafts

Po zakończeniu każdy przedmiot zostanie przetestowany co najmniej 24 godziny, a następnie opróżnij go do pakowania. Do tej pory zawsze dbamy o bezpieczeństwo naszych produktów i żadnych złych opinii na temat naszego opakowania.
Inflatable Floating Dock Water Cushion Inflatable Floating Island Raft

Indywidualny projekt dostępny dla próbek.

Portable Dock for Inflatable Platform Water Mat Board

Prowadzimy również sprzedażinny styl przenośnej stacji dokującej do nadmuchiwanej platformy maty wodneji wykonaliśmy wszystkie rodzaje stylu wcześniej, poniżej znajdują się bardziej powiązane produkty przenośnej stacji dokującej do nadmuchiwanej platformy z matą wodną w celach informacyjnych, mam nadzieję, że jesteś nią zainteresowany, wszelkie zapytania, prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.
inflatable pontoon platform
inflatable decks

FAQ
P. Jak naprawiamy pontony?
A. Drobne skaleczenia lub przebicia nie wpływają na wydajność podczas nadmuchiwania podczas pokazu. Po wyświetleniu można je łatwo naprawić. W przypadku rozległych uszkodzeń naprawy fabryczne są dostępne za bardzo symboliczną opłatą.

P: Jak długo trwają pontony?
A. Żywotność nadmuchiwanego zależy od konserwacji. Prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas korzystania z pontonów. Jeśli jakieś małe uszkodzenie przez innych' ostrożność, możesz użyć materiału i akcesoriów w nim do naprawy nadmuchiwanego. I jak zwykle, jeśli potrafisz go właściwie używać, możemy mieć na to 3 lata gwarancji.

P: Jaki' to sposób wysyłki, który możemy wybrać?
Odp.: Przesyłkę można zorganizować drogą morską lub lotniczą. Koszt wysyłki powinien zapłacić kupujący. Koszt wysyłki lotniczej jest znacznie wysoki, ale dostawa zajmuje krótki czas, zwykle w ciągu 5-7 dni Koszt wysyłki morskiej jest niższy, to' jest bardzo ekonomiczny w przypadku dużego nadmuchiwanego przedmiotu, ale otrzymanie towaru zajmuje bardzo dużo czasu, klient musi zrobić samodzielnie deklarację celną importu. Zwykle czas wysyłki morskiej wynosi 15-30 dni lub więcej, głównie zależy od harmonogramu linii żeglugowej statku&# 39.

P: A co z pakietem
Odp .: Najpierw pakujemy nadmuchiwane gry dywanem, a następnie wkładamy paczkę do torby brezentowej, aby paczki nie zostały zniszczone podczas procesu dostawy. Abyś mógł szybko znaleźć swój towar, wklejamy papier znakowy z numerem zamówienia.

P: Chcę próbkę pływającej platformy dokującej? Czy możesz nam dostarczyć bezpłatnie?
Odp.: Nie dostarczamy bezpłatnych próbek naszym klientom, ponieważ próbka jest zbyt duża do wysłania i będzie nas to kosztować dużą sumę pieniędzy. Więc po prostu dostarczamy materiał próbny lub sugerujemy zakup jednego produktu jako próbki.

Hot Tags: nadmuchiwana pływająca platforma pontonowa, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like