Półprzezroczysta nadmuchiwana przezroczysta bańka celownicza

Szczegóły produktu

Ten projekt podkreśla jego kulistą objętość i sugeruje przytulne gniazdo. Magiczny efekt przezroczystych ścian jest w pełni, pozwalając mieszkańcom chłonąć krajobraz. Z łóżka widok jest wszechogarniający. Będą cieszyć się ostatnim blaskiem zachodzącego słońca i obudzą ich cienie rzucane na nieprzezroczystą ścianę przez promienie wschodzącego słońca, które przybliżają ich do natury.

Kilka zdjęć z witryny od naszego klienta, które są używane jako bąbelkowy hotel na zewnątrz.

half clear bubble dome tent-1

Półprzezroczysty nadmuchiwany namiot kopułowy jest szeroko stosowany jako widokowy tent namiot trawnikowy i plażowy, specjalny pokój hotelowy.

Gotowy przedmiot od YOLLOY --- Piękny kształt i bardzo wyraźny widok od wewnątrz i na zewnątrz

half clear bubble dome tent-2


Dostosowane może być akceptowalne.Jeśli masz jakiekolwiek wymagania dotyczące rozmiaru, koloru i logo, proszę dać mi znać.

design of inflatable dome tent

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwałą i tanią półprzezroczystą nadmuchiwaną przezroczystą bańkę do sprzedaży z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Hot Tags: półprzezroczysta nadmuchiwana przezroczysta bańka do zwiedzania, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like