Schroniska ratunkowe dla zapobiegania epidemii

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Bezpieczna przystań z szybkim rozmieszczeniem i natychmiastową funkcją, przenośne nadmuchiwane schrony ratunkowe Tentnology zapewniają szybkie, skuteczne i niezawodne konstrukcje zacieniające i obudowy ratunkowe.


  • Kompaktowe opakowanie

  • Łatwe do zbudowania

  • Odporny na warunki atmosferyczne

  • Indywidualne rozwiązania w zakresie schronów ratunkowych


Zewnętrzne szczegóły nadmuchiwanego namiotu obronnego YOLLOY, który został specjalnie wykonany jako tymczasowy szpital, pokój dezynfekcji i kilka innych pomieszczeń pomocniczych.

details of emergency tent


Widok wnętrza nadmuchiwanego namiotu ratunkowego do szybkiego montażu

details of inflatable rescue tent


Składany mobilny namiot kanałowy do odkażania jest wygodny w transporcie, szybki w instalacji, nadaje się do różnych środowisk i ma oczywisty efekt sterylizacji.Następnie są bardziej powiązane namioty izolacyjne do dezynfekcji nadmuchiwanych kanałów sterylizacyjnych w celach informacyjnych:
Inflatable Sterilization Channel Disinfection Isolation Room Tent

Dlaczego właśnie my?

YOLLOY, dostawca rozwiązań nadmuchiwanych w Chinach

Jesteśmy skoncentrowani w branży nadmuchiwanej przez prawie 10 lat i możemy dostosować dowolne nadmuchiwane produkty zgodnie ze specyficznymi wymaganiami klientów, takie jak nadmuchiwane namioty (nadmuchiwane / hermetyczne / EXTRA gigant) i nadmuchiwane zabawki (ląd / basen / jezioro / ocean), nadmuchiwane bramkarze, zamki, zjeżdżalnie, kombinacje i nie tylko. Nasze nadmuchiwane namioty, zjeżdżalnie wodne, zabawki do parków wodnych zyskały dobrą opinię dzięki doskonałej jakości, szybkiej produkcji, szybkiej dostawie i cenie!

Jeśli interesują Cię nadmuchiwane produkty, skontaktuj się z nami, aby uzyskać szybką odpowiedź! Dostępna jest 24-godzinna pomoc online!

Zapytanie