Schroniska ratunkowe dla zapobiegania epidemiom

Szczegóły produktu

Bezpieczna przystań z szybkim wdrożeniem i natychmiastową funkcją, przenośne nadmuchiwane schrony awaryjne Tentnology zapewniają szybkie, skuteczne i niezawodne struktury cienia i mieszkania pomocy w przypadku katastrof.


  • Opakowanie kompaktowe

  • Łatwy w budowie

  • Odporność na warunki atmosferyczne

  • Dostosowane rozwiązania w zakresie schronienia awaryjnego


Poza szczegółami YOLLOY nadmuchiwane katastrofy bronić namiot, który specjalnie wykonane jako tymczasowy szpital, pokój dezynfekcji i kilka innych sal funkcji pomocy.

details of emergency tent


Widok wewnątrz szybkiego zestawu nadmuchiwanego namiotu ratowniczego

details of inflatable rescue tent


Składany mobilny namiot kanał dekontaminacji jest wygodny w transporcie, szybki w instalacji, nadaje się do różnych środowisk i ma oczywisty efekt sterylizacji. Poniżej przedstawiono więcej związanych nadmuchiwanych kanałów sterylizacji dezynfekcji namioty do izolacji pokoju dla odniesienia:
Inflatable Sterilization Channel Disinfection Isolation Room Tent

Dlaczego warto wybrać nas?

YOLLOY, nadmuchiwany dostawca rozwiązań w Chinach

Byliśmy skoncentrowani w branży nadmuchiwanej prawie 10 lat i można dostosować wszelkie nadmuchiwane produkty zgodnie ze specyficznymi wymaganiami klientów, takich jak nadmuchiwane namioty (nadmuchiwane / hermetyczne / EXTRA gigant) i nadmuchiwane zabawki (ziemia / basen / jezioro / ocean), nadmuchiwane bramkarzy, zamki, zjeżdżalnie, combo i więcej. Nasze nadmuchiwane namioty, zjeżdżalnie wodne, zabawki do parków wodnych, zdobyły sobie dobrą reputację za doskonałą jakość, szybką produkcję, szybką dostawę i cenę!

Jeśli jesteś zainteresowany jakimikolwiek nadmuchiwanymi produktami, skontaktuj się z nami, aby uzyskać szybką odpowiedź! 24-godzinne wsparcie online dostępne!

Hot Tags: awaryjne schrony dla zapobiegania epidemiom, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like