Tymczasowy nadmuchiwany wojskowy namiot wojskowy

Szczegóły produktu

W przypadku namiotu wojskowego nadmuchiwanego schronu wykonaliśmy go z plandeki PCV klasy handlowej, która jest wzmocniona siatką wewnątrz i obustronnie powleczona PVC.Jest wodoodporna, odporna na promieniowanie UV, ognioodporna i bardzo trwała.

Służy nie tylko do namiotów wojskowych w szpitalach, ale może być również używany w wielu imprezach imprezowych, takich jak impreza promocyjna, wesele, kolacja lub do pomocy w przypadku katastrof, rodzinnego wypoczynku, samochodu w parku rozrywki i tak dalej. , ten tymczasowy nadmuchiwany wojskowy namiot wojskowy jest przenośny, trwały i wygodny, możesz go używać zawsze i wszędzie!

Możesz umieścić dowolny sprzęt lub wykonać dowolną dekorację w środku, tak jak tymczasowy dom,Poniżej znajdują się szczegółowe zdjęcia tego namiotu wojskowego nadmuchiwanego schronu:

Detailed images of


Więcej innych modeli w różnych kolorach tymczasowych nadmuchiwanych namiotów wojskowych w celach informacyjnych:

temporary inflatable army military tents

Nasze usługi:

1. Odpowiemy na Twój e-mail, gdy tylko go otrzymamy.

2. Skype i telefon są otwarte 24 godziny na żądanie.

3. TQC dla każdego procesu produkcji namiotu wojskowego.

4. 24-godzinne Zauroczenie& Test deflacji dla każdego nadmuchiwanego namiotu wojskowego, aby uniknąć wycieku powietrza.

5. Kontynuujemy twoją obsługę posprzedażną, jeśli cokolwiek nie' Nie jesteś zadowolony z nadmuchiwanego wojskowego namiotu wojskowego, daj mi znać. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Twoje wymagania i rozwiązać problem.

Jeśli ktoś jest zainteresowany tym nadmuchiwanym namiotem wojskowym, nie wahaj się z nami skontaktować, a chcielibyśmy pomóc Ci w stworzeniu idealnego namiotu wojskowego, który chcesz.

Hot Tags: tymczasowy nadmuchiwany wojskowy namiot wojskowy, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like