Samodzielnie wznoszący się nadmuchiwany namiot ratunkowy

Szczegóły produktu

Detale:


Samodzielnie wznoszący się nadmuchiwany namiot ratowniczy, konstrukcja nadmuchiwana przeznaczona jest do krótkotrwałego i długotrwałego użytkowania w wielu obszarach, szczególnie w przypadkach, w których istnieje natychmiastowa potrzeba tła, ale nawet w celu pomieszczenia ludzi, zdeponowania materiału itp. Namioty mogą być połączone między sobą, dzięki czemu można stworzyć większy połączony kompleks, np. szpital polowy.

Stelaż namiotu ratunkowego schronu nadmuchiwanego składa się z nadmuchiwanych komór, dach jest wykonany z tkaniny powlekanej PVC i jest dostępny w kilku kolorach. Podłoga namiotu ratunkowego nadmuchiwanego schronu jest wykonana z mocnego materiału. W zależności od życzenia klienta, podłoga jest albo mocowana do dachu, albo może być zdejmowana, czyli mocowana za pomocą rzepów.

Wewnątrz nadmuchiwanego namiotu i na dnie znajduje się wiele pierścieni typu D, w przypadku ustawienia namiotu ratunkowego na takim podłożu, gdzie nie można użyć kołków, należy go zakotwiczyć za pomocą worków wypełnionych piaskiem lub wodą umieszczonych na klapach mocujących. Pasy na urządzenia, lampy itp. Są przymocowane do łuków nośnych konstrukcji nadmuchiwanej wewnątrz schronu. W ścianach bocznych schronu znajdują się otwory na ogrzewanie, klimatyzację, przewody elektroinstalacyjne itp.Poniżej znajdują się szczegółowe zdjęcia nadmuchiwanego namiotu ratunkowego schroniska w celach informacyjnych:

Detailed Images of Self Erecting Emergency Inflating Rescue Tent

Namioty ratunkowe ze schronu nadmuchiwanego na życzenie klienta mogą być wyposażone w wyjmowaną wkładkę higieniczną lub izolacyjną, w podłużne lub poprzeczne kurtyny rozdzielające przestrzeń wewnętrzną, a także w okienka z folii i siatki.Tutaj załączone szczegółowe zdjęcia namiotu ratunkowego nadmuchiwanego schronu do wglądu:

Detailed Images of Self Erecting Emergency Inflating Rescue Tent (2)


Poniżej znajdują się bardziej pokrewne samonośne nadmuchiwane namioty ratownicze do wyboru:

Self Erecting Emergency Inflating Rescue Tent

Hot Tags: samonośny awaryjny nadmuchiwany namiot ratowniczy, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like