Samodzielny wznoszący namiot ratunkowy

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


Samodzielny wznoszący namiot ratunkowy


Szczegół:
Namiot samowznoszący pompujący Rescue Tent
nadmuchiwane konstrukcje są przeznaczone do krótkotrwałego i długotrwałego użytkowania w wielu obszarach, zwłaszcza w przypadkach wymagających natychmiastowego przygotowania, ale nawet do pomieszczenia ludzi, do deponowania materiałów itp. Namioty mogą być połączone między sobą, a więc można stworzyć większy połączony kompleks, np. szpital polowy.
Rama namiotu składa się z nadmuchiwanych komór, dach jest wykonany z tkaniny powlekanej PCV i jest dostępny w kilku kolorach. Podłoga namiotu wykonana jest z mocnego materiału. W zależności od życzenia klienta podłoga jest mocowana do dachu lub podłoga może być zdejmowana, tj. Mocowana za pomocą rzepu.
Kiedy namiot jest ustawiony na takiej powierzchni, na której nie można użyć kołków, zakotwicz go za pomocą worków z piaskiem lub wodą, umieszczonych na klapach mocujących. Paski do urządzeń, lamp itp. Przymocowane są do łuków podtrzymujących nadmuchiwanej konstrukcji wewnątrz schronu. Ściany boczne schronu zawierają otwory do ogrzewania, klimatyzacji, kabli elektroinstalacyjnych itp.
Na życzenie namioty można wyposażyć w wyjmowaną wkładkę higieniczną lub izolacyjną, z podłużnymi lub poprzecznymi firankami rozdzielającymi przestrzeń wewnętrzną, a także z oknami składającymi się z folii i siatki.

  

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani, samonapinający się namiot ratunkowy do pompowania w profesjonalnej i produktywnej fabryce. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Zapytanie