Samowznoszenie awaryjnego namiotu ratowniczego

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Szczegóły:


Samowznoszenie nadmuchiwania namiotu ratowniczego schronisko, nadmuchiwana konstrukcja są przeznaczone do krótkotrwałego i długotrwałego użytku w wielu obszarach, zwłaszcza w przypadkach z natychmiastową potrzebą tła, ale nawet w celu zakwaterowania ludzi, do złożenia materiału itp. Namioty mogą być połączone między sobą, a więc można stworzyć większy połączony kompleks, na przykład szpital polowy.

 

Nadmuchiwana rama namiotu ratunkowego składa się z nadmuchiwanych komór, dach wykonany jest z tkaniny pokrytej PCV i jest dostępny w kilku kolorach. Nadmuchiwana podłoga namiotu ratunkowego jest wykonana z mocnego materiału. W zależności od życzenia klienta, podłoga jest przymocowana do dachu lub podłoga może być zdejmowana, czyli przymocowana za pomocą rzepu.

 

Istnieje wiele pierścieni D wewnątrz nadmuchiwanego schronu i dna, gdy namiot ratowniczy jest ustawiony na takiej powierzchni, gdzie kołki nie mogą być używane, zakotwiczyć go za pomocą piasku lub wypełnione wodą worki umieszczone na klapy mocujące. Paski do urządzeń, lamp itp. Ściany boczne schronu zawierają otwory grzewcze, klimatyzacja, kable elektroinstalacyjne itp.Poniżej znajdują się szczegółowe obrazy nadmuchiwania namiotu ratunkowego schroniska dla twojego odniesienia:

Detailed Images of Self Erecting Emergency Inflating Rescue Tent

 

Na życzenie namioty ratownicze w schronie nadmuchiwanym mogą być wyposażone w zdejmowaną wkładkę higieniką lub izolującą, z wzdłużnymi lub poprzecznymi zasłonami działowymi, aby podzielić przestrzeń wewnętrzną, a także z oknami składającymi się z folii i siatki.Tutaj zamknięte szczegółowe zdjęcia nadmuchiwania namiot ratowniczy schronisko dla twojego widoku:

Detailed Images of Self Erecting Emergency Inflating Rescue Tent (2)


Poniżej są bardziej związane z siebie wznoszenia nadmuchiwania namioty ratownicze schronisko do wyboru:

Self Erecting Emergency Inflating Rescue Tent

Zapytanie