Samowznoszenie awaryjnego namiotu ratowniczego

Szczegóły produktu

Nadmuchiwany namiot ratowniczy składa się z nadmuchiwanych komór, dach wykonany jest z tkaniny pokrytej PCV i jest dostępny w kilku kolorach. Cała napompowa podłoga namiotu emeregency wykonana jest z mocnego materiału. W zależności od życzenia klienta, podłoga jest przymocowana do dachu lub podłoga może być zdejmowana, czyli przymocowana za pomocą rzepu.

 

Istnieje wiele pierścieni D wewnątrz nadmuchiwanego namiotu awaryjnego i na zewnątrz dna, gdy namiot ratowniczy jest ustawiony na takiej powierzchni, gdzie kołki nie mogą być używane, zakotwiczyć go za pomocą piasku lub wypełnione wodą worki umieszczone na klapach mocujących. Paski do urządzeń, lamp itp. Ściany boczne schronu zawierają otwory grzewcze, klimatyzacja, kable elektroinstalacyjne itp.Poniżej znajdują się szczegółowe obrazy nadmuchiwania namiotu ratunkowego schroniska dla twojego odniesienia:

Detailed Images of Self Erecting Emergency Inflating Rescue Tent

Na życzenie nadmuchiwane namioty ratownicze mogą być wyposażone w zdejmowaną wkładkę higieniką lub izolującą, z wzdłużnymi lub poprzecznymi zasłonami działowymi, aby podzielić przestrzeń wewnętrzną, a także z oknami składającymi się z folii i siatki.Tutaj zamknięte szczegółowe zdjęcia nadmuchiwania namiot ratowniczy schronisko dla twojego widoku:

Detailed Images of Self Erecting Emergency Inflating Rescue Tent (2)

Poniżej są bardziej związane z siebie wznoszenia nadmuchiwania namioty ratownicze schronisko do wyboru:

Self Erecting Emergency Inflating Rescue Tent

Hot Tags: własny montaż awaryjnego napompowania namiot ratowniczy, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like