Nadmuchiwane awaryjne namioty dla uchodźców SeaLED

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

W przypadku tych nadmuchiwanych namiotów dla uchodźców ratunkowych używamy spawarki pochodzącej z USA o stabilnej temperaturze zgrzewania, aby zapewnić, że część łącząca jest bardzo trwała i odporna na powietrze.Jest to nadmuchiwany namiot dla uchodźców z rurą uszczelniającą, który jest nadmuchiwany za pomocą pompy powietrza. Po nadmuchaniu namiot dla uchodźców może wytrzymać dłużej niż 1 tydzień, a na dnie hermetycznych namiotów znajduje się wiele pierścieni do kotwiczenia, aby zawiązać worki z piaskiem, awaryjne namioty dla uchodźców zostaną dołączone do namiotu.

Nadmuchiwane namioty dla uchodźców ratunkowych są łatwe do rozłożenia i zdejmowania, każdy nadmuchiwany namiot dla uchodźców zostanie przetestowany w celu sprawdzenia jakości, czy namiot jest szczelny przed wysyłką.

Poniżej znajdują się bardziej powiązane nadmuchiwane namioty dla uchodźców w nagłych wypadkach:

inflatable emergency refugee tents


YOLLOY FACTORY, jeden z wiodących producentów i dostawców nadmuchiwanych namiotów, oferuje teraz wysokiej jakości, trwałe i tanie uszczelnione nadmuchiwane awaryjne namioty dla uchodźców na sprzedaż z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobrą wydajność tych produktów.

Zapytanie