Przenośny nadmuchiwany namiot do dekontaminacji w nagłych wypadkach

Szczegóły produktu

Przenośny nadmuchiwany namiot do dekontaminacji w nagłych wypadkach

 

Nadmuchiwany namiot dekontaminacji w nagłych wypadkach jest wyposażony w pompę próżniową, jest wystarczający, aby wypełnienie raz część zaworu napompować. Przenośny namiot dekontaminacji wodoodporne materiały zewnętrzne i wykładziny podłogowe, środki zmniejszające ogień i plandeka PCV opisywany wytrzymałość jest spawane jednoczęściowy bez szwu.

 

Przenośna tkanina namiotowa odkażania jest zamontowana za drzwiami, a drzwi przesuną się w prawo i w dół za pomocą dużego gwintowanego materiału zapiętego Znajdującego się obok lewej i do góry. Nadmuchiwana kula namiotowa odkażania jest przymocowana do unoszenia się nad drzwiami namiotu z łukową klamrą pasa po złożeniu.

 

Poniżej znajdują się bardziej powiązane przenośne nadmuchiwane namioty dekontaminacji:

Portable Inflatable Decontamination Tent In Emergency

 

Poniżej znajduje się kilka styl nadmuchiwany namiot dekontaminacji dla 1 człowieka:

inflatable decontamination shower tents for 1 man


Nadmuchiwane namioty dekontaminacji są zaprojektowane tak, aby być połączone ze sobą, można użyć namiotu dekontaminacji w sposób połączony. Obrzęk jelita grubego jest podparty nadmuchiwane namiot dekontaminacji nadmuchiwane belki. Waga kolumny nadmuchiwanej tkaniny namiotowej odkażania wynosi 800g-1000g Między niemieckim MEH dr.

 

Nadmuchiwane namioty dekontaminacyjne są dostarczane ze specjalnym futerałem i elektryczną pompą inflacyjną. Z 1 nadmuchiwanym zestawem do naprawy namiotu odkażania.

 

Nadmuchiwane namioty odkażania są gwarantowane przez 2 lata przed wadami produkcyjnymi. Można dodać ciężkie materiały i sprzęt do demontażu w plastikowej bazie namiotu tarasowego.

Hot Tags: przenośny nadmuchiwany namiot do dekontaminacji w nagłych wypadkach, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like