Przenośny nadmuchiwany namiot odkażający w sytuacjach awaryjnych

Szczegóły produktu

Przenośny nadmuchiwany namiot odkażający w nagłych wypadkach

Nadmuchiwany namiot do odkażania w nagłych wypadkach wyposażony jest w pompę próżniową, wystarczy, aby wypełnienie było częścią zaworu do nadmuchania.Przenośny namiot odkażający wodoodporny na zewnątrz i materiały podłogowe, środki ogniochronne i plandeka z PVC o trwałości jest zgrzewana z jednego kawałka bez szwu.

Tkanina przenośnego namiotu do dekontaminacji jest montowana na zewnątrz drzwi, a drzwi przesuwają się w prawo i w dół za pomocą dużych tekstylnych łączników gwintowanych Znajduje się obok lewej i do góry. z wygiętą klamrą do paska po złożeniu.

Poniżej znajdują się bardziej powiązane przenośne nadmuchiwane namioty odkażające:

Portable Inflatable Decontamination Tent In Emergency

Poniżej znajduje się nadmuchiwany namiot odkażający dla 1 osoby:

inflatable decontamination shower tents for 1 man


Nadmuchiwane namioty do odkażania są zaprojektowane tak, aby można je było ze sobą łączyć, można używać namiotu odkażającego w sposób łączony. Obrzęk okrężnicy jest wsparty nadmuchiwanymi belkami nadmuchiwanego namiotu dekontaminacyjnego.Waga kolumny nadmuchiwanej tkaniny namiotu dekontaminacyjnego wynosi 800g-1000g Między niemieckim MEH dr.

Nadmuchiwane namioty odkażające są dostarczane ze specjalną torbą do przenoszenia i elektryczną pompką do nadmuchiwania. W zestawie 1 nadmuchiwany zestaw naprawczy do namiotu dekontaminacyjnego.

Nadmuchiwane namioty odkażające są objęte dwuletnią gwarancją na wady produkcyjne. Można dodać ciężkie materiały i sprzęt do zdemontowania na plastikową podstawę namiotu.

Hot Tags: przenośny nadmuchiwany namiot odkażający w nagłych wypadkach, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like