Przenośny namiot nadmuchiwany do odkażania awaryjnego

Przenośny namiot nadmuchiwany do odkażania awaryjnego
Szczegóły produktu


Przenośny namiot nadmuchiwany do odkażania awaryjnego


Szczegół:
Prysznic dekonowy jest wykonany z uszczelnioną ramą, na dole znajduje się berma powietrzna, która może utrzymać zanieczyszczoną wodę w środku. Do wejścia są zwinięte drzwi na zamek błyskawiczny, to prywatna ochrona dla tych, którzy robią prysznic dekonowy w środku. Poza zaworem niskiego ciśnienia są także zawory nadmiarowe i zawory wysokiego ciśnienia. Jeśli więc nie ma zasilania, możesz użyć zbiornika sprężonego powietrza do napełnienia namiotu odkażającego. A jeśli nadmierne nadmuchanie, zawór nadmiarowy otworzy się, co może ochronić ramę powietrzną przed wysięgiem z powodu nadmiernego nadmuchiwania.

1-osobowy namiot odkażający   Decon prysznicowy

Ten nadmuchiwany namiot schronienia służy do 1 prysznica w stylu męskim. Szybka konfiguracja i prosta obsługa sprawiają, że doskonale nadaje się do szpitala, straży pożarnej, wojska i tak dalej.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani przenośny namiot nadmuchiwany do odkażania awaryjnego na sprzedaż z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Hot Tags: przenośny nadmuchiwany namiot do odkażania awaryjnego, producenci, dostawcy, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like