Mobilny pneumatyczny nadmuchiwany namiot ratunkowy

Szczegóły produktu

Szczegół:

Biały nadmuchiwany namiot ratunkowy z czerwonym krzyżem jest wsparty na kolumnach powietrznych, które są wykonane z wytrzymałego, wysokiej jakości materiału plandekowego PVC 1000D w technologii zgrzewania na wysoką temperaturę, który jest wodoodporny, trudnopalny i odporny na promieniowanie UV i może spełniać europejskie standardy. rozmiar namiotu ratunkowego to 10 mx 6m i jest on szeroko stosowany. Można go używać jako przenośnego nadmuchiwanego warsztatu lub nadmuchiwanego namiotu magazynowego, namiotu kwarantannowego, namiotu dezynfekcyjnego, tymczasowego schronienia dla uchodźców, pomocy w przypadku katastrof, mobilnego szpitala do udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach itp.Oto szczegółowe zdjęcia tego nadmuchiwanego namiotu medycznego:

Details of inflatable shelter red cross emergency hospital tent


Na inne życzenie możemy wykonać okna dachowe i boczne lub uchwyty kablowe. Lub większe wejście dla ciężarówki i tak dalej. Wystarczy, że powiesz nam swoje wymagania, możemy wykonać nadmuchiwany namiot medyczny, który chcesz.

Poniżej znajdują się bardziej nadmuchiwane namioty szpitalne z czerwonym krzyżem do wyboru, dowolny przedmiot lub więcej powiązanych nadmuchiwanych namiotów ratunkowych, które chcesz, skontaktuj się z Yolloy, aby uzyskać więcej informacji, zaoferujemy Ci wysokiej jakości namioty szpitalne w nagłych wypadkach.

inflatable shelter red cross emergency hospital tent

Nasze Usługi

1. OEM lub ODM są dopuszczalne. Klient' projekt, logo, druk są dopuszczalne.

2. wszelkie pytania lub problemy, udzielimy odpowiedzi na czas.

3.Dobra obsługa posprzedażna, rozwiąż problem na swoim stanowisku.

4. szybka wysyłka


Hot Tags: mobilny hermetyczny nadmuchiwany namiot ratunkowy, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like