Medyczny i zdrowotny nadmuchiwany namiot do dezynfekcji kwarantanny

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Detale


Ponieważ ten medyczny i zdrowotny nadmuchiwany namiot do kwarantanny do dezynfekcji jest łatwy do ustawienia i przenośnego ruchu w górę, który może być używany do zapobiegania koronawirusom, namiot kwarantanny, namiot do dezynfekcji, tymczasowe schronienie dla uchodźców, pomoc w przypadku katastrof, mobilny szpital pierwszej pomocy itp. to nadmuchiwane przenośne schronienie jest hermetycznym nadmuchiwanym namiotem ratunkowym w szczelnej konstrukcji, wykorzystuje technologię zgrzewania na gorąco, a po nadmuchaniu może utrzymać wiele dni po inflacji, don' t nie trzeba nadmuchać dmuchawy przez cały czas, gdy ty używał go, więc dzięki temu będzie wygodniejszy podczas korzystania z niego.

Nadmuchiwany mobilny szpital ma główne drzwi, ludzie mogą je otwierać i zwijać, gdy przechodzą lub wychodzą.

details of inflatable quarantine disinfection tent


Po każdej stronie znajduje się wiele okien na rzepy, ludzie mogą otworzyć i podnieść okno, aby wpuścić światło dzienne do namiotu. Wystarczy, że namiot jest szczelną konstrukcją, będzie miał zawór powietrza, aby obniżyć ciśnienie.Tutaj załączono szczegółowe zdjęcia namiotu w celach informacyjnych, mam nadzieję, że pomoże ci to dowiedzieć się więcej o tych nadmuchiwanych namiotach do dezynfekcji.

details of inflatable quarantine disinfection tent (2)


Dzięki temu, że nadmuchiwany namiot do dezynfekcji kwarantannowej jest łatwy w ustawieniu i przenośnym, staje się coraz bardziej popularny w naszym codziennym życiu,przeglądanie bardziej stylowych zdjęć nadmuchiwanych namiotów kwarantannowych dla pacjentów w celach informacyjnych:

inflatable quarantine disinfection tent

Zapytanie