Medyczny i zdrowotny nadmuchiwany namiot do dezynfekcji kwarantanny

Szczegóły produktu

Szczegóły


Ponieważ ten medyczny i zdrowotny nadmuchiwany namiot do dezynfekcji kwarantanny jest łatwy w konfiguracji i przenośnym ruchu w górę, który może być używany do zapobiegania namiotowi wirusa korony, namiotowi kwarantanny, namiotowi dezynfekcyjnemu, tymczasowemu schronieniu dla uchodźców, mobilnemu szpitalowi na pomoc w nagłych wypadkach. I ten nadmuchiwany przenośny schron jest hermetyczny nadmuchiwany namiot awaryjny w zamkniętej strukturze, używa technologii spawania cieplnego, a po nadmuchiwanie, może zachować wiele dni pobytu po inflacji, nie trzeba dmuchawy nadmuchać go przez cały czas, gdy go używasz, więc to sprawiają, że bardziej wygodne, gdy używasz go.

 

Są główne drzwi nadmuchiwanego mobilnego szpitala,ludzie mogą otwierać i zwijać drzwi, gdy ludzie przeszli lub wyszli.

details of inflatable quarantine disinfection tent


Istnieje wiele okien na rzepy z każdej strony,ludzie mogą otworzyć i zwinąć okno, aby światło dzienne przyjść do namiotu. Nadmuchiwane awaryjne schronienie izolacji będzie miał silne systemy tie down (D-ring lub pierścień koła), aby upewnić się, że wystarczająco stabilny. Ponieważ namiot jest uszczelniona struktura, będzie miał jakiś zawór powietrza, do redukcji ciśnienia.Tutaj dołączone kilka szczegółowych zdjęć namiotu dla odniesienia, nadzieję, że może pomóc ci dowiedzieć się więcej o tym nadmuchiwane namioty dezynfekcyjne.

details of inflatable quarantine disinfection tent (2)


Ze względu na nadmuchiwany namiot do dezynfekcji kwarantanny jest łatwy w konfiguracji i przenośny, staje się coraz bardziej popularny w naszym codziennym życiu,po więcej zdjęć stylu nadmuchiwanych namiotów kwarantanny pacjenta dla odniesienia:

inflatable quarantine disinfection tent

Hot Tags: medyczny i zdrowotny nadmuchiwany namiot do dezynfekcji kwarantanny, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like