Medyczny i zdrowotny nadmuchiwany namiot do dezynfekcji kwarantanny

Szczegóły produktu

Nadmuchiwany namiot kwarantanny jest łatwy w konfiguracji i przenośny ruch w górę, które mogą być wykorzystane do zapobiegania namiot wirusa korony, namiot kwarantanny, namiot dezynfekcji, tymczasowe schronienie dla uchodźców, pomoc w przypadku klęsk żywiołowych, mobilny szpital dla ratownictwa pierwszej pomocy itp. A ten nadmuchiwany namiot dezynfekcyjny jest hermetycznym nadmuchiwanym namiotem w zamkniętej strukturze, wykorzystuje technologię spawania cieplnego, a po nadmuchaniu, może utrzymać wiele dni pobytu po inflacji, nie trzeba dmuchawy nadmuchać go przez cały czas, gdy go używasz, więc to sprawia, że wygodniejsze podczas korzystania z niego.

Główne drzwi nadmuchiwanego mobilnego szpitala, ludzie mogą otwierać i zwijać drzwi, gdy ludzie przeszli lub wyjdą. Obszar wewnętrzny będzie najczęściej szeroko stosowany i może być rozliczany z przegrodą dla większej liczby pomieszczeń w namiocie.

details of inflatable quarantine disinfection tent

Istnieje wiele okien na rzepy z każdej strony,ludzie mogą otworzyć i zwinąć okno, aby światło dzienne przyjść do namiotu. Nadmuchiwane awaryjne schronienie izolacji będzie miał silne systemy tie down (D-ring lub pierścień koła), aby upewnić się, że wystarczająco stabilny. Ponieważ namiot jest uszczelniona struktura, będzie miał jakiś zawór powietrza, do redukcji ciśnienia.Tutaj dołączone kilka szczegółowych zdjęć namiotu dla odniesienia, nadzieję, że może pomóc ci dowiedzieć się więcej o tym nadmuchiwane namioty dezynfekcyjne.

details of inflatable quarantine disinfection tent (2)

Ze względu na nadmuchiwany namiot do dezynfekcji kwarantanny jest łatwy w konfiguracji i przenośny, staje się coraz bardziej popularny w naszym codziennym życiu,po więcej zdjęć stylu nadmuchiwanych namiotów kwarantanny pacjenta dla odniesienia:

inflatable quarantine disinfection tent

Hot Tags: medyczny i zdrowotny nadmuchiwany namiot do dezynfekcji kwarantanny, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like