Nadmuchiwane tunele sterylizacyjne Vetter Dekontaminacja namiotów

Szczegóły produktu

Nadmuchiwane tunelowe namioty odkażające do sterylizacji tunelowej, które zapobiegają rozprzestrzenianiu się zarazków wirusowych, takich jak choroby epidemiczne i na siłę dezynfekują przechodzących ludzi lub przedmioty. Służy do wejść i wyjść różnych kanałów dezynfekcji, wejść do społeczności, fabryk supermarketów itp.

Ze względu na dużą zdolność wytwarzania mgły nadaje się do dezynfekcji dużych powierzchni. Ten tunel do sterylizacji może być wyposażony w automatyczną pompę dozującą cieczy chemicznej, aby spełnić wymagania dotyczące stosunku cieczy chemicznej do wody. W przypadku dobrej wentylacji pełni również funkcje nawilżania i chłodzenia. Dlatego rury przeciw wysokociśnieniowe, dysze rozpylające i inne elementy są zwykle używane jako personel.

Mamy profesjonalny zespół do wykonania namiotu tunelowego do sterylizacji, dostępna jest usługa niestandardowa, przed rozpoczęciem produkcji wykonamy projekty 3D do sprawdzenia,tutaj udostępniliśmy projekty 3D tego tunelu do sterylizacji w celach informacyjnych:

IT-301-1(6)


Cały zestaw zawiera mobilny namiot do odkażania + tunel do dekontaminacji + drzwi do dekontaminacji,poniżej znajdują się gotowe nadmuchiwane namioty do odkażania tunelu sterylizacyjnego wetter:

IT-301-1(7)

Składany mobilny tunel do odkażania jest wygodny w transporcie, szybki w montażu, odpowiedni do różnych środowisk i ma oczywisty efekt sterylizacji.Poniżej znajdują się bardziej powiązane nadmuchiwane namioty odkażające tunelowe do sterylizacji weterynarz w celach informacyjnych:

IT-301-1(8)


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwałe i tanie nadmuchiwane namioty do odkażania tuneli do sterylizacji tunelowej na sprzedaż z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Hot Tags: nadmuchiwane tunele sterylizacyjne tunelowe do odkażania namiotów, producentów, dostawców, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like