Nadmuchiwane Safty Sleeping Tent Bezpieczne miejsce Łóżko

Szczegóły produktu

Nadmuchiwane łóżko bezpieczeństwa łóżko sejf łóżka


Nadmuchiwane łóżka z bezpiecznym miejscem namiotu to nadmuchiwane łóżka wiaty, które mogą być używane na stałe lub do podróży. Wykonane są z wysoce odpornych materiałów, które wytrzymują uderzenia i gwałtowne ruchy. Te pojedyncze nadmuchiwane łóżko z bezpiecznym miejscem namiotu można regulować za pomocą systemu taśm, który pozwala go naprawić na dowolnym rozmiarze łóżka. Można je również położyć na podłodze, wkładając materac do osoby. Panele moskitier z systemem zamek błyskawiczny ułatwiają dostęp z każdej strony; dla zwiększenia bezpieczeństwa, jeśli jest to konieczne dla twojego dziecka, zamki mają zatrzaski, aby otworzyć łóżko wyłącznie z zewnątrz. Ekrany z moskitierą pozwalają na całkowite i ciągłe naparzenie łóżka.

 

Poniżej znajdują się zdjęcia referencyjne dla tego nadmuchiwanego bezpieczeństwa spania namiot bezpieczne miejsce łóżko:

inflatable safety sleeping bed safe place beds

 

Nasze nadmuchiwane bezpieczeństwa spania namiot bezpieczne miejsce łóżka zapewniają również bezpieczne rozwiązanie do spania dla osób niepełnosprawnych z rozpoznaniem autyzmu, Zespół Angelmana, Zespół Smitha Magenisa, Porażenie mózgowe, Urazowe uszkodzenie mózgu, Choroba Alzheimera, Padaczka, Sleep Walking i inne warunki.

 

Dlaczego warto wybrać nas!

Wysokiej jakości produkty+Konkurencyjna cena +2-letnia gwarancja + szybka wysyłka+Najlepsza obsługa

Hot Tags: nadmuchiwane safty spanie namiot bezpieczne miejsce łóżko, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like