Nadmuchiwany namiot zapobiegania epidemii kwarantanny pacjenta

Szczegóły produktu

Szczegóły


Nadmuchiwane namioty medyczne, znane również jako nadmuchiwany namiot do zapobiegania epidemii, nadmuchiwany namiot kwarantanny pacjenta, uderzają w sektor ratownictwa medycznego, wojsko, a także organizacje takie jak zapobieganie wirusowi Covid-19- i nie jest zaskakujące, dlaczego. Namiot medyczny pomimo natknąć się jako nieporęczne i trudne do zarządzania wymagają tylko dwie osoby, aby skonfigurować i mogą być przygotowane w krótkim czasie kilku minut. Nadmuchiwane namioty medyczne mogą się przydać w sytuacjach awaryjnych, takich jak schronienie, katastrofa lub pomoc, ale mogą być również wykorzystywane do wystawy, przechowywania, imprez firmowych, imprez, festiwali, sportu, a także opieki zdrowotnej. Są one dostępne w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów i na pewno można znaleźć taki, który odpowiada Twoim potrzebom.


Poniżej więcej szczegółów na nadmuchiwane kwarantanny pacjenta dla odniesienia:

Istnieje kilka opcjonalnych ścianki działowej namiotu zapobiegania epidemii, ściana działowa jest jak obraz, który jest odłączany. I z 3 warstwami okien (wymienny przezroczysty panel okienny PVC + wymienny panel okna netto + stała pokrywa okna plandeki). To 3 okno może być otwarte lub zamknięte zależy om różnej sytuacji.

detailed images of inflatable epidemic prevention tent


Korzyści z używania nadmuchiwanego namiotu medycznego:

1. Przeznaczony do wszystkich gorących i półzimych warunków klimatycznych, od - 20 do + 49 ° C.

2. Lekka rama z dmuchawą powietrza lub pompą powietrza i linami napinanymi, wodoodporna i łatwa w konfiguracji i ruchoma.

3. Nasz nadmuchiwany namiot awaryjny jest dobrze zaprojektowany w oparciu o wymagania użytkownika, które można łatwo wdrożyć przy minimalnym wsparciu logistycznym i w jak najkrótszym czasie.

4. Lekka konstrukcja sprawia, że namiot schronu jest szczególnie odpowiedni dla jednostek szybkiego reagowania i grup, które potrzebują.

5.It mogą być używane jako nadmuchiwany mobilny szpital, gdy znajdują się w pilnej sytuacji, takie jak wirus epidemii na całym świecie Covid-19 Virus w tym czasie, ze względu na ograniczoną przestrzeń w szpitalach i łóżkach, mobilny namiot może rozwiązać tę trudną sytuację, może wykorzystać w namiocie zapobiegania epidemii, zdezynfekowany namiot, namiot kwarantanny pacjenta, namiot izolacji dezynfekcyjnej i tak dalej.


Oto więcej powiązanych produktów nadmuchiwanego namiotu zapobiegania epidemiom do wyboru:

inflatable epidemic prevention tent

Hot Tags: nadmuchiwany namiot do zapobiegania epidemii kwarantanny pacjenta, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like