Nadmuchiwany pływający namiot do łodzi

Szczegóły produktu

Nadmuchiwany Boatshelter, wykonaliśmy całą ramę rury powietrznej w hermetycznej konstrukcji, więc potrzebuje pompy powietrza do jej nadmuchania, po nadmuchaniu może utrzymać nadmuchiwany kształt przez wiele dni, nie potrzebuje pompy powietrza do nadmuchania go przez cały czas korzystasz z nadmuchiwanego namiotu łodzi. Może być dobrze używany od -15 ℃ do +70 ℃. Technika zgrzewania termoformowanego zapewniająca 100% bezpieczeństwo różnorodnych zastosowań.


Nadmuchiwany pływający namiot łodzi schronienia, który wykonaliśmy z wodoodpornych, odpornych na płomienie materiałów i trwałych. Jest specjalny do ochrony łodzi w porcie lub jeziorze. Ten nadmuchiwany namiot jest również idealny do zajęć na świeżym powietrzu, biwakowania, promocji na świeżym powietrzu, reklamy i rozrywki i tak dalej.


Przed naszą produkcją wykonamy również rysunek projektowy 3D, abyś mógł go potwierdzić, zanim go wyprodukujemy, a następnie rysunek projektowy 3D tego modelu.

Inflatable Boat Shelter Tent

Jeśli potrzebujesz budynku szybko ustawionego i wzniesionego w kilka minut, lekkiego i stabilnego, ten nadmuchiwany namiot pomoże ci łatwo rozwiązać to pytanie. Tak myślisz? Jeśli masz jakieś pytania lub pomysły, zapraszamy do kontaktu, pomożemy zbudować idealny namiot, który chcesz.

Hermetyczna konstrukcja, wystarczy użyć pompki powietrza, potrzebować' t dmuchawa powietrza stale.

1. Może służyć jako główna konstrukcja tymczasowej lub stałej restauracji, różnych wydarzeń i innych funkcji.
2. Idealny do projekcji świetlnych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
3. Możesz wybrać liczbę drzwi (minimum 2) i dodać opcjonalne tunele.
4. Do każdego zamówienia możesz wybrać kolory naszego nadmuchiwanego namiotu.
5. Możesz wybrać dowolny druk swojego lub swoich klientów' logo.
6. Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych produktów nadmuchiwanych, produkujemy na zamówienie, a nasze produkty są w pełni spersonalizowane.

Hot Tags: nadmuchiwany pływający namiot ochronny na łódź, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like