Szary odkryty nadmuchiwany natychmiastowy namiot medyczny

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Zewnętrzne nadmuchiwane natychmiastowe namioty medyczne są przeznaczone do krótkotrwałego i długotrwałego użytkowania w wielu obszarach, szczególnie w przypadkach, w których istnieje natychmiastowa potrzeba tła, ale nawet w celu zakwaterowania ludzi, zdeponowania materiału itp. krótki czas i ruchomy w inne miejsce zgodnie z życzeniem, może stać po nadmuchaniu dmuchawą lub pompą powietrza. I może być używany jako nadmuchiwany namiot pierwszej pomocy, nadmuchiwany namiot ratunkowy, nadmuchiwany mobilny szpital, nadmuchiwany namiot ratunkowy, nadmuchiwany namiot z czerwonym krzyżem, przenośny nadmuchiwany szpital i tak dalej.

Materiał nadmuchiwanego natychmiastowego namiotu medycznego, użyliśmy plandeki PCV, która jest wzmocniona siatką wewnątrz i obustronnie powleczona PVC.Jest wodoodporna, odporna na promieniowanie UV i łatwa do czyszczenia.Dla tego namiotu medycznego jest szczelna konstrukcja po nadmuchaniu powietrza trzymaj w środku przez wiele dni. są 3 przegrody, zasłony są zdejmowane.Oto bardziej szczegółowe zdjęcia, jak poniżej:

Detailed images of inflatable instant medical tents


Niestandardowe usługi mogą być dopuszczalne, jeśli masz specjalny projekt, skontaktuj się z nami.Poniżej znajdują się bardziej powiązane nadmuchiwane natychmiastowe namioty medyczne w celach informacyjnych:

未标题-2


Hot Tags: szary nadmuchiwany natychmiastowy namiot medyczny na zewnątrz, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie