Szary odkryty nadmuchiwany natychmiastowy namiot medyczny

Szczegóły produktu

Na zewnątrz nadmuchiwane namioty medyczne są przeznaczone do krótkotrwałego i długotrwałego użytku w wielu obszarach, zwłaszcza w przypadkach, w których natychmiast potrzeba tła, ale nawet w celu zakwaterowania ludzi, do złożenia materiału itp. Jest łatwy w konfiguracji w krótkim czasie i poruszany w inne miejsce zgodnie z życzeniem, może wstać po napompowane przez dmuchawę powietrza lub pompę powietrza. I może być stosowany jako nadmuchiwany namiot pierwszej pomocy, nadmuchiwany namiot ratowniczy, nadmuchiwany mobilny szpital, nadmuchiwany namiot ratunkowy, nadmuchiwany namiot czerwonego krzyża, przenośny nadmuchiwany szpital i tak dalej.

 

Materiał nadmuchiwanego namiotu medycznego instant,użyliśmy plandeki PCV, która jest wzmocniona wewnątrz i obie strony pokryte PCV. Jest wodoodporny, odporny na promieniowanie UV ognioodporne i łatwy do czyszczenia. Dla tego namiotu medycznego jest powietrze uszczelnione struktury raz pompowania powietrza może być utrzymywana wewnątrz przez wiele dni. Istnieją 3 partycje, zasłony są zdejmowane.Oto bardziej szczegółowe zdjęcia, jak poniżej:

Detailed images of inflatable instant medical tents


Dostosowane usługi mogą być dopuszczalne, jeśli masz specjalny projekt, skontaktuj się z nami.Oto więcej powiązanych nadmuchiwanych namiotów medycznych instant dla twojego odniesienia:

未标题-2


Hot Tags: szary na zewnątrz nadmuchiwany namiot medyczny, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż,
Zapytanie

You Might Also Like