Pierwsza pomoc Nadmuchiwany namiot ratunkowy dla uchodźców

Szczegóły produktu

Wybieramy znacznie silniejszy materiał klasy handlowej tej pierwszej pomocy nadmuchiwany namiot ratunkowy uchodźców, który jest uzdatniony przed promieniowaniem UV, ognioodporny, wodoodporny i przeszedł certyfikaty CE ROHS. I ma wyższą wytrzymałość na rozciąganie, co sprawia, że namiot w długiej żywotności.

 

Logo klienta można założyć i mamy różne kolory nadmuchiwanego namiotu ratunkowego dla uchodźców do wyboru. Rozmiar i projekt można dostosować. Nasz projekt oferuje rysunek 3D namiotu awaryjnego do potwierdzenia produkcji, aby uniknąć nieporozumień. Po prostu powiedz nam znać swoje pomysły na namiot awaryjny, a my sprawimy, że stanie się on prawdziwy.

 

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu z nami. Poniżej znajdują się szczegółowe zdjęcia tej pierwszej pomocy nadmuchiwany namiot uchodźców awaryjnych:

detailed images of this first aid inflatable refugee emergency tent


Poniżej przedstawiono bardziej referencyjny styl pierwszej pomocy nadmuchiwanych namiotów ratunkowych dla uchodźców:

first aid inflatable refugee emergency tents


Pakowanie & wysyłka:

Szczegóły pakowania: Nadmuchiwany pakiet namiotów ratunkowych dla uchodźców z mocną tkaniną oxfordzą lub plandeką PCV i pompą powietrzną zapakowaną w standardowe pudełko kartonowe.

Sposoby wysyłki: drogą powietrzną, morską lub ekspresową(DHL, FEDEX,TNT...)

Czas wysyłki: 10-15 dni po wpłacie depozytu.

Hot Tags: pierwsza pomoc nadmuchiwany namiot ratunkowy dla uchodźców, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like