Pierwsza pomoc Nadmuchiwany namiot awaryjny

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Pierwsza pomoc nadmuchiwane namioty awaryjne są niezbędną adaptacją podczas akcji ratowniczych. Są łatwe w obsłudze i transporcie. Głównymi sferami stosowania pierwszej pomocy nadmuchiwane namioty są turystyka i praca ratownicza, ale inne usługi, które idą na otwartą przestrzeń aktywnie wykorzystują nadmuchiwane moduły. Nadmuchiwane namioty awaryjne mogą służyć jako punkt magazynowy sprzętu i materiałów eksploatacyjnych lub funkcjonować jako szatnia. Jeśli podstawą namiotów gumowych jest rama, nie jest wymagana specjalna platforma do instalacji - zrobi to każde dość równe terytorium. Te nadmuchiwane namioty awaryjne są montowane szybko i bez wysiłku, ponieważ są łatwo i szybko zdemontowane.

Follow są niektóre styl odniesienia pierwszej pomocy nadmuchiwane namioty awaryjne dla odniesienia:

first aid inflatable emergency tents


Yolloy będzie kierować się zasadą"Najpierw jakość, usługa przede wszystkim":

1, Projekt za darmo z pierwszej pomocy nadmuchiwane namioty, zrewiduj projekt, aż będziesz z niego zadowolony.

2, Zorganizuj przesyłkę, mamy naszych długoterminowych spedytorów i ubezpieczenie jest wliczone w cenę, jeśli towary są wysyłane drogą morską.

3, Zdjęcia potwierdzające namioty awaryjne, wyślemy zdjęcia końcowe, aby potwierdzić przed wysyłką.

4, Gwarancja, 1 rok na dmuchawy / pompy, jeśli zakup od nas; 2 lata dla nadmuchiwanych plandeki PCV i 1 rok dla pontonów nylonowych powlekanych pcv.

5, Superior posprzedażna obsługa, będziemy oferować najszybsze i najbardziej profesjonalne rozwiązania dla skarg i produktów problemowych.

6, Wielu lojalnych klientów decyduje się pozostać z nami nie tylko najwyższej jakości, ale także dla naszej najwyższej jakości usług.


Wysyłka i paczka naszych nadmuchiwanych namiotów ratunkowych pierwszej pomocy:

Jeśli drogą lotniczą lub ekspresową, czas dostawy wynosi około 3-5 dni; Jeśli statek drogą morską opiera się na porcie morskim, zazwyczaj jego około 4-5 tygodni dotrzeć do Occident, a 2-3 tygodnie do krajów azjatyckich, australijskich i afrykańskich.


Po deflacji pierwszej pomocy nadmuchiwane namioty awaryjne, będziemy składać się nadmuchiwane następnie będziemy toczyć nadmuchiwane, a także naciśnij go, aby pozwolić powietrze wyjść, toczenia go szczelnie będziemy owinąć wokół silnego paska i mocno go z D-ring następnie umieścimy go w wysokiej torbie winylowej, jak pokazano na zdjęciu.

package images of first aid inflatable emergency tents


Zaleta yolloy nadmuchiwane fabryki:

1. Amazing jest jednym z największych producentów pontonów w Chinach, które mają zaawansowaną technologię zarządzania i bogate doświadczenie w wielu różnych typach nadmuchiwanych namiotów.

2. Jeśli będziemy współpracować, skorzystasz z naszej profesjonalnej usługi przedsprzedaży i po sprzedaży, jesteś zadowolony z właściwego harmonogramu i rozsądnej dostawy, najnowszej aktualizacji o procesie produkcyjnym lub statusie wysyłki w odpowiednim czasie.

3. Nigdy nie zmęczysz się i nie będziesz angażować się w kłopoty z jakością ze względu na dobrą jakość.

Hot Tags: pierwsza pomoc nadmuchiwany namiot awaryjny, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, na sprzedaż
Zapytanie