Nadmuchiwany namiot awaryjny pierwszej pomocy

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


Nadmuchiwany namiot awaryjny pierwszej pomocy


Szczegół:
Nadmuchiwane namioty schronowe są niezbędną adaptacją podczas akcji ratowniczych. Są łatwe w obsłudze i transporcie. Głównymi obszarami zastosowania namiotów nadmuchiwanych są prace turystyczne i ratownicze, ale inne usługi, które trafiają na teren otwarty, aktywnie korzystają z nadmuchiwanych modułów. Namioty mogą służyć jako miejsce do przechowywania sprzętu i materiałów lub funkcjonować jako szatnia. Jeśli podstawą namiotów gumowych jest rama, wówczas nie jest wymagana specjalna platforma do instalacji - zrobi to każde dość równe terytorium. Namioty te są montowane szybko i bez wysiłku, ponieważ są łatwo i szybko demontowane.

Cały namiot pierwszej pomocy można podzielić na 2 pokoje lub 3 pokoje na życzenie klienta, w zależności od wielkości. Podzielone pokoje mogą uporządkować rzeczy, które będą pomocne przy udzielaniu pierwszej pomocy.

nadmuchiwany namiot awaryjny  nadmuchiwany namiot pierwszej pomocy

Nadmuchiwany namiot pierwszej pomocy nazywany jest również nadmuchiwanym namiotem medycznym, nadmuchiwanym namiotem ratowniczym, nadmuchiwanym mobilnym szpitalem lub nadmuchiwanym namiotem ratunkowym i tak dalej. Są one powszechnie używane podczas katastrofy. I tutaj mamy też inne projekty. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z nami.


Najpierw jakość, przede wszystkim usługa:

1, Design for Free, zrewiduj projekt, aż będziesz z niego zadowolony.

2, Zorganizuj przesyłkę, mamy naszych spedytorów długoterminowych i ubezpieczenie jest wliczone, jeśli towary są wysyłane drogą morską.

3, Zdjęcia potwierdzające, wyślemy zdjęcia ukończenia, aby potwierdzić przed wysyłką.

4, udziel gwarancji na 1 rok na dmuchawy / pompy, jeśli kupisz u nas; 2 lata dla pontonów z PVC plandeki i 1 rok dla pontonów nylonowych powlekanych PVC.

5, Doskonała obsługa posprzedażna, zaoferujemy najszybsze i najbardziej profesjonalne rozwiązania dla skarg i produktów problemowych.

6, Wielu lojalnych klientów decyduje się na pozostanie z nami nie tylko najwyższej jakości, ale także najwyższej jakości usług.


Dostawa:

Jeśli drogą lotniczą lub ekspresową, czas dostawy wynosi około 3-5 dni; Jeśli statek morski opiera się na porcie morskim, zazwyczaj ma około 4-5 tygodni docierania do Zachodu i 2-3 tygodnie do krajów azjatyckich, australijskich i afrykańskich.

124173010.jpg

Uszczelka:

Po deflacji złożymy nadmuchiwany materiał, następnie przetoczymy nadmuchiwany materiał, a następnie nacisniemy go, aby powietrze wypłynęło, zawijając go mocno, owinąć wokół mocnego paska i zacisnąć go za pomocą pierścienia D, a następnie go włożyć worek winylowy o wysokiej wydajności jak na zdjęciu.

Wysyłka i pakiet.jpg

Andvantage:

1. Amazing to jeden z największych producentów pontonów w Chinach, który ma zaawansowaną technologię zarządzania i bogate doświadczenie w wielu różnych produktach dmuchanych.

2. Jeśli będziemy współpracować, skorzystasz z naszej profesjonalnej usługi przedsprzedażnej i posprzedażnej, zadowolonej z odpowiedniego harmonogramu i dostawy terminowej, najnowszych aktualizacji dotyczących procesu produkcyjnego lub statusu wysyłki.

3. Nigdy nie będziesz zmęczony i zaangażowany w kłopoty z jakością z powodu dobrej jakości


Zapytanie