Nadmuchiwany namiot ratunkowy pierwszej pomocy

Szczegóły produktu

Nadmuchiwane namioty ratownicze pierwszej pomocy są niezbędną adaptacją podczas akcji ratowniczych. Są łatwe w obsłudze i transporcie. Główne obszary zastosowania nadmuchiwanych namiotów pierwszej pomocy to turystyka i ratownictwo, ale inne służby, które wyjeżdżają na teren otwarty, aktywnie korzystają z nadmuchiwanych modułów. Nadmuchiwane namioty ratunkowe mogą służyć jako miejsce przechowywania sprzętu i zaopatrzenia lub pełnić funkcję przebieralni. Jeśli podstawą gumowych namiotów jest rama, nie jest wymagana specjalna platforma do instalacji - wystarczy każde dość równe terytorium. Te nadmuchiwane namioty ratunkowe są montowane szybko i bez wysiłku, ponieważ można je łatwo i szybko zdemontować.

Oto kilka referencyjnych stylów nadmuchiwanych namiotów ratunkowych pierwszej pomocy w celach informacyjnych:

first aid inflatable emergency tents


Yolloy będzie postępować zgodnie z zasadą GG: Quality First, Service Foremost" ;:

1, Zaprojektuj za darmo nadmuchiwane namioty pierwszej pomocy, popraw projekt, aż będziesz z niego zadowolony.

2, zorganizuj przesyłkę, mamy naszych długoterminowych spedytorów, a ubezpieczenie jest wliczone w cenę, jeśli towary są wysyłane drogą morską.

3, Zdjęcia potwierdzające namioty awaryjne, wyślemy zdjęcia ukończenia do potwierdzenia przed wysyłką.

4, Zapewnij gwarancję, 1 rok na dmuchawy / pompy, jeśli kupisz od nas; 2 lata na pontony z plandeki pcv i 1 rok na pontony z nylonu powlekanego pcv.

5, doskonała obsługa posprzedażna, zaoferujemy najszybsze i najbardziej profesjonalne rozwiązania reklamacji i problematycznych produktów.

6, Wielu lojalnych klientów decyduje się zostać z nami nie tylko na najwyższą jakość, ale także ze względu na naszą doskonałą obsługę.


Wysyłka& pakiet naszych nadmuchiwanych namiotów ratunkowych pierwszej pomocy:

Jeśli drogą lotniczą lub ekspresową, czas dostawy wynosi około 3-5 dni; Jeśli statek bazuje na porcie morskim, do Zachodu dociera zwykle około 4-5 tygodni, a do krajów Azji, Australii i Afryki 2-3 tygodnie.


Po opróżnieniu nadmuchiwanych namiotów ratunkowych pierwszej pomocy złożymy nadmuchiwany nadmuchiwany, a następnie zwijamy nadmuchiwany i wciskamy, aby wypuścić powietrze, mocno zwijając owinimy mocny pasek i zaciśniemy go D- pierścień, a następnie umieścimy go w wysokiej jakości winylowej torbie, jak pokazano na zdjęciu.

package images of first aid inflatable emergency tents


Zaleta nadmuchiwanej fabryki Yolloy:

1. Amazing jest jednym z największych producentów pontonów w Chinach, który posiada zaawansowaną technologię zarządzania i bogate doświadczenie w wielu różnych typach nadmuchiwanych namiotów.

2. Jeśli będziemy współpracować, skorzystasz z naszej profesjonalnej obsługi przedsprzedażnej i posprzedażnej, będziesz zadowolony z właściwego harmonogramu i rozsądnej dostawy, najnowszych aktualizacji procesu produkcji lub statusu wysyłki.

3. Nigdy nie będziesz zmęczony i zaangażowany w problemy z jakością z powodu dobrej jakości.

Hot Tags: nadmuchiwany namiot ratunkowy pierwszej pomocy, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like