Namiot do dekontaminacji awaryjnego nadmuchiwanego prysznica zewnętrznego

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


Namiot do dekontaminacji awaryjnego nadmuchiwanego prysznica zewnętrznego


Szczegół:
Namiot dekontaminacyjny wykonany jest z namiotem nadmuchiwanego schronu wraz z systemem dekonowym. Dzięki pompie powietrza namiot prysznicowy Decon można ustawić w ciągu 5-10 minut. Nie spadnie przez wiele dni, nawet jeśli nie dodasz powietrza do zamkniętej ramy powietrznej. Może być używany, gdy system zaopatrzenia w wodę i powiązane akcesoria zostały połączone.

Czerwony i czarny namiot odkażający  Przenośny prysznic odkażający dla jednego człowieka   nadmuchiwany namiot na zewnątrz dekontaminacja


Namiot dekontaminacyjny jest izolowanym systemem, ponieważ wewnątrz systemu prysznicowego Decon znajduje się nadmuchiwany basen, który może utrzymać zanieczyszczoną wodę z dala od wylewania się do otoczenia.

System odkażania i system prysznicowy są proste i łatwe w konfiguracji, mogą być pakowane w małych rozmiarach, tak łatwe w transporcie, co sprawia, że nadaje się dla zespołu ratowniczego, straży pożarnej, szpitala, wojska i działu bezpieczeństwa przemysłowego oraz wkrótce.


yolloy koncentruje się w branży nadmuchiwanych od prawie 10 lat i może dostosować dowolne nadmuchiwane produkty do specyficznych wymagań klientów, takich jak nadmuchiwane namioty (nadmuchiwane / szczelne / gigantyczne EXTRA) i dmuchane zabawki (ziemia / basen / jezioro / ocean),   dmuchane bramkarze, zamki, slajdy, combo i inne. Nasze nadmuchiwane namioty,   zjeżdżalnie wodne, zabawki parków wodnych zyskały dobrą reputację dzięki doskonałej jakości, szybkiej produkcji, szybkiej dostawie i cenie!

Zapytanie