Awaryjny nadmuchiwany namiot do dekontaminacji prysznicowej na świeżym powietrzu

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Awaryjny nadmuchiwany namiot do dekontaminacji prysznicowej na świeżym powietrzu

 

Szczegółów:

Nadmuchiwany namiot prysznicowy odkażania jest wykonany z nadmuchiwanym namiotem schroniowym wraz z systemem odkażania. Dzięki pompie powietrza namiot prysznicowy odkażania można ustawić w 5-10 minut. Nie spadnie przez wiele dni, nawet nie dodać powietrza do zamkniętej ramy powietrza. Może być stosowany, gdy system zaopatrzenia w wodę i związane z nim akcesoria zostały połączone.

 

Poniżej znajduje się kilka obrazów odniesienia awaryjnego nadmuchiwanego namiotu do dekontaminacji prysznica na świeżym powietrzu: Emergency Inflatable Outdoor Shower Decontamination Tent


Awaryjny nadmuchiwany namiot do dekontaminacji prysznicowej na świeżym powietrzu jest odizolowanym systemem, ponieważ wewnątrz systemu prysznicowego odkażania znajduje się nadmuchiwany basen, który może utrzymać zanieczyszczoną wodę z dala od wlewania się do otoczenia.

 

System schronienia i prysznica odkażania jest prosty i łatwy w konfiguracji, może być zapakowany w małych rozmiarach, tak łatwy w transporcie, co sprawia, że nadaje się do zespołu ratowniczego, straży pożarnej, szpitala, armii i działu bezpieczeństwa przemysłowego i tak dalej.

Zapytanie