Awaryjny nadmuchiwany namiot odkażający na zewnątrz

Szczegóły produktu

Awaryjny nadmuchiwany namiot odkażający na zewnątrz

Szczegół:

Nadmuchiwany namiot prysznicowy do dekontaminacji składa się z nadmuchiwanego namiotu ochronnego wraz z systemem odkażania. Za pomocą pompy powietrza namiot odkażający można rozłożyć w ciągu 5-10 minut. Nie spadnie przez wiele dni, nawet jeśli nie dodasz powietrza do szczelnej ramy powietrznej. Może być używany, gdy instalacja wodociągowa i powiązane akcesoria zostały połączone.

Poniżej znajduje się kilka referencyjnych zdjęć awaryjnego nadmuchiwanego namiotu do odkażania prysznica na zewnątrz:Emergency Inflatable Outdoor Shower Decontamination Tent


Awaryjny nadmuchiwany prysznic zewnętrzny jest systemem izolowanym, ponieważ wewnątrz systemu odkażającego prysznica znajduje się nadmuchiwany basen, który może zapobiegać przedostawaniu się zanieczyszczonej wody do otoczenia.

Schronisko do odkażania i system prysznicowy są zaprojektowane tak, aby były proste i łatwe w konfiguracji, mogą być pakowane w małych rozmiarach, dzięki czemu są łatwe w transporcie, dzięki czemu są odpowiednie dla zespołu ratowniczego, straży pożarnej, szpitala, wojska i działu bezpieczeństwa przemysłowego oraz wkrótce.

Hot Tags: awaryjny nadmuchiwany namiot do odkażania pryszniców zewnętrznych, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż,
Zapytanie

You Might Also Like