Szczelnie nadmuchiwany namiot awaryjny

Szczegóły produktu

Yolloy nadmuchiwany namiot awaryjny jest wspierany przez konstrukcję ramy rury powietrznej, które są wykonane z trwałego wysokiej jakości materiału plandeki PCV 1000D przez technologię spawania wysokopłytowego. Chociaż namiot awaryjny powietrza jest prosty, to wysoka wytrzymałość na rozciąganie, sztywny, stabilny, odporny na wiatr, odporny na promieniowanie UV, wodoodporny i tak dalej. Nadmuchiwany namiot odporny na wiatr 17m/s i może być używany w środowisku od -15°C do +75°C;Istnieją dwie zdejmowane ściany działowe, a następnie dzielą namiot awaryjny na trzy części. Można je zainstalować zgodnie z wymaganiami.

 

Dostosowane mogą być dopuszczalne. Obraz rysunku 3D będą oferowane do aviod wszelkie nieporozumienia. Jeśli jakieś specjalne wymagania, prosimy o kontakt Yolloy.Poniżej znajdują się projekty 3D tego nadmuchiwanego namiotu awaryjnego dla twojego odniesienia:3D design drafts of air tight inflatable emergency tent


Zakończyliśmy wiele hermetycznych nadmuchiwanych namiotów awaryjnych i są one gorące sprzedaży na rynku, bardziej związane namioty awaryjne i szczegółowe informacje, proszę nie wahać się, aby skontaktować się z nami, będziemy oferować najlepsze usługi, ceny i wysokiej jakości namioty medyczne.

air tight inflatable emergency tents

Hot Tags: szczelny nadmuchiwany namiot awaryjny, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

Może ci się spodobać również