1-osobowy przenośny namiot do odkażania awaryjnego

1-osobowy przenośny namiot do odkażania awaryjnego
Szczegóły produktu


1-osobowy przenośny namiot do odkażania awaryjnego


Szczegół:


Nadmuchiwany namiot odkażający na sprzedaż! Darmowa dostawa! Zaoszczędź 10% teraz!

Nasz nadmuchiwany namiot dekontaminacyjny nadaje się do różnych sytuacji kempingowych. Zapewni ludziom bezpieczeństwo i ciepło przez całą noc. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o namiocie odkażającym lub innych szczegółach, podaj nam swoje wymagania. Powiemy ci nadmuchiwany namiot jak najszybciej. Jesteśmy najlepszym producentem nadmuchiwanego namiotu na kemping i doskonale znamy cenę nadmuchiwanych produktów kempingowych. Skontaktuj się z nami!

1-osobowy namiot odkażający   Decon prysznicowy

Ten nadmuchiwany namiot dekonowy jest używany do 1 prysznica męskiego. Szybka konfiguracja i prosta obsługa sprawiają, że doskonale nadaje się do szpitala, straży pożarnej, wojska i tak dalej.

Yolloy Outdoor Products Co., Ltd integrująca badania i rozwój, projektowanie, produkcję i sprzedaż dmuchanych produktów.


Dzięki popularnemu wzornictwu, świetnej produkcji, surowej kontroli jakości, wszystkie produkty osiągnęły międzynarodowy poziom wiodący. Produkty eksportowane są głównie do Korei Południowej, Japonii, Europy, USA, Afryki itp. Dobra reputacja powstała wśród naszych klientów krajowych i zagranicznych.


Opierając się na koncepcji jakości i najpierw klienta, Airbrother ciągle wprowadza innowacyjne produkty i usługi, aby zaspokoić rosnące potrzeby klientów. Witamy przyjaciół na całym świecie, aby odwiedzić naszą fabrykę w interesach!


Hot Tags: 1 człowiek przenośny awaryjny nadmuchiwany namiot odkażający, producenci, dostawcy, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like