Nadmuchiwane namioty w kształcie piłki nożnej

Szczegóły produktu

Chcesz szybko założyć stoisko wystawiennicze? Tak, tutaj jest nadmuchiwany namiot, który po prostu nadaje się do twojego pomysłu. Jest to całkowicie nadmuchiwany namiot konstrukcji rury powietrznej, który można ustawić w ciągu kilku minut bez pomocy innych sturcture.It's totally inflatable air tube structure tent which can be set up in a few minutes without any other sturcture's help. Poza tym, po infllate to, może stać wiele dni bez dodawania powietrza do niego. Więc nie ma żadnego hałasu w ogóle, to będzie bardzo dobry namiot stargazing camping zbyt.

Gotowe obrazy szczegółowe dla ref, kolor i rozmiar można dostosować w zależności od projektu

clear stargazing view-1


Poza tym nasze nadmuchiwane namioty mają silny i bezpieczny punkt kontrolny / upadki, które zapewniają bezpieczeństwo, stabilność naszych namiotów i pozwalają im wytrzymać silny wiatr na zewnątrz lub złe warunki pogodowe. Przezroczysty nadmuchiwany namiot PCV jest całkowicie wodoodporny i możesz cieszyć się poza scenary z przezroczystej ściany.

2019-12-23-17-45-530

Możemy zrobić wewnętrzne haki oświetleniowe dla Twoich potrzeb. Prosimy o kontakt z nami w swoim pytaniu.

Hot Tags: Nadmuchiwane namioty w kształcie piłki nożnej Przezroczyste namioty, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

Może ci się spodobać również