nadmuchiwany namiot do obserwacji gwiazd

Szczegóły produktu

Gwiaździsty nadmuchiwany namiot piłkarski jest preferowany ze względu na jego szerokie zastosowanie w reklamie, kempingach, wakacyjnych zajęciach na świeżym powietrzu, targach, wystawach, promocjach, schroniskach na świeżym powietrzu itp. Można go łatwo zainstalować na imprezach, w parkach, centrach rozrywki, na podwórku, w ogrodach itp. na.

Oto wysokiej jakości wykończone szczegóły namiotu pokazujące:

clear stargazing view-1

To' wygląda jak duża piłka nożna, ludzie nazywają to również zdumiewającą nadmuchiwaną kopułą piłkarską. Cała rama jest konstrukcją uszczelnioną powietrzem, dzięki czemu może utrzymywać w niej powietrze przez wiele dni, podobnie jak bańka. Namiot zaprojektowany z siatką wentylacyjną, dzięki czemu nie musisz martwić się o oddychające powietrze wewnątrz. To' ma bardzo dobrą wentylację w środku.

clear stargazing view

Tworzenie wirtualnego środowiska

Doceń niepowstrzymaną siłę życia' wspaniałość bez znoszenia jakichkolwiek niezręcznych warunków klimatycznych, pozostając wewnątrz tego nadmuchiwanego namiotu kempingowego z bąbelkami i gwiaździstą nocą.' zostały stworzone z ognioodpornego płótna PCV i podkreślają wystarczającą przestrzeń wewnętrzną, aby zmieścić się w pełnym wymiarze pneumatycznego łóżka.
Nadaj swojemu domowi inny wygląd
Daj swojemu domowi radosny, dziwny akcent, oświetlając pobyt jednym z tych namiotów bąbelkowych z nadmuchiwaną ramą. Możemy użyć trochę światła do dekoracji nadmuchiwanego namiotu kempingowego Bubble Starry Night, który po zapaleniu wywołuje zaczarowany efekt.
Dla dzieci
Wypełnij swoje dzieci' radosne dni z nieskazitelnym szczęściem z nadmuchiwanym namiotem kempingowym Bubble Starry Night.
Ostatnia uwaga

Po przeczytaniu tego na co czekasz? Kup nadmuchiwany namiot kempingowy Bubble Starry Night z naszego sklepu internetowego.


Specyfikacje nadmuchiwanego namiotu piłkarskiego gwiaździstego są następujące:

(1) Rozmiar: dostosowany
(2) Materiał: plandeka PCV;
(3) Zgrzewanie na gorąco maszyną wysokotemperaturową;
(4) Dostępny niestandardowy projekt;
(5) 1 rok ograniczonej gwarancji i stowarzyszone certyfikowane dmuchawy (CE / UL);
(6) Szeroko rozmieszczone w parkach, placach, ceremoniach otwarcia, szkołach, obiektach sportowych, niektórych wypożyczalniach lub centrach zabaw itp., Przyniosą ludziom duży wpływ na wizję;
(7) Konkurencyjna cena;

Akcesoria przezroczystego nadmuchiwanego namiotu bąbelkowego w kształcie gwiaździstej nocy na kemping na świeżym powietrzu:
1. Dmuchawa lub pompa z certyfikatami CE / UL, 110 V - 240 V.
2. Zestawy naprawcze, klej itp. (Do hermetycznego namiotu)
3. Lampy: w razie potrzeby można zainstalować światło LED wewnątrz.
4. Kontroler: 12 różnych kolorów i różnych trybów oświetlenia (dla namiotu LED)
5. Liny

Cechy przezroczystego nadmuchiwanego namiotu bąbelkowego w kształcie gwiaździstej nocy na kemping na świeżym powietrzu:

1) Jeśli chodzi o ten namiot bąbelkowy, jest to podwójna warstwa' uszczelniona powietrzem i dolna z 1-metrową czarną plandeką z PVC.
2) Jeśli chodzi o naszą technologię, ta kopuła jest wykonana przez zgrzewanie w wysokiej temperaturze, a nie szycie. Zasada spawania wysokotemperaturowego polega na tym, że dwa materiały są połączone razem jako jeden materiał. Szwy są bardzo szczelne i schludne.
3) Materiał, którego użyliśmy, to przezroczysty PVC, który jest bardzo trwały, odporny na promieniowanie UV iw 100% wodoodporny.
4) Na dnie kopuły znajduje się kilka pierścieni do zakotwiczenia. Możesz użyć worków z piaskiem lub kamieni i lin, aby mocno przymocować kopułę do ziemi.
5) Z przezroczystymi drzwiami kurtynowymi,' to dobry wybór, aby cieszyć się spa wewnątrz kopuły nawet w zimie.

Hot Tags: nadmuchiwany namiot do obserwacji gwiazd na trawniku, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like