Gwiaździsta noc Przezroczysty nadmuchiwany namiot piłkarski Dome Bubble Outdoor Camping

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Gwiaździsta noc przezroczysty nadmuchiwany namiot z kopułką do piłki nożnej na kemping

Przezroczysty nadmuchiwany namiot z kopułką do gry w piłkę nożną na kempingu na zewnątrz jest ulubionym miejscem na reklamę, kemping, wypoczynek na świeżym powietrzu, targi, wystawy, promocję, schronisko itp. Może być łatwo zainstalowany na imprezach, parkach, rozrywkach centra, podwórko, ogrody i tak dalej.

Tworzenie środowiska wirtualnego
Doceń niepohamowaną siłę życiowej świetności, nie znosząc żadnych niewygodnych warunków klimatycznych, pozostając w tym Namiocie Nadmuchiwanego Kempingu Dome Bubble Starry Night. Zostały stworzone z ognioodpornego płótna PCV i podkreślają wystarczająco dużo przestrzeni wewnętrznej, aby pasować do w pełni mierzonego łóżka pneumatycznego.
Daj swojemu domowi inny wygląd
Daj swojemu domowi szczęśliwy, dziwny dotyk, rozświetlając pobyt jednym z tego namiotu bąbelkowego z nadmuchiwaną ramą. Możemy wykorzystać trochę światła do dekoracji nadmuchiwanego namiotu kempingowego Dome Bubble Starry Night Tent, który w momencie zapalenia robi zaczarowany efekt.
Dla dzieci
Wypełnij radosne dni swoich dzieci nieskazitelnym szczęściem wykorzystując namiot nadmuchiwanego kempingu Dome Bubble Starry Night.
Ostatnia uwaga

Po przeczytaniu tego na co czekasz? Uzyskaj namiot nadmuchiwanego namiotu kempingowego Bubble Starry Night z naszego sklepu internetowego.

Specyfikacje dla tego gwiaździstego, przezroczystego namiotu z nadmuchiwaną bańką na kopułkę na zewnątrz są następujące:


(1) Rozmiar: dostosowany
(2) Materiał: plandeka PVC;
(3) Zgrzewanie na gorąco z maszyną wysokotemperaturową;
(4) Dostępny projekt niestandardowy;
(5) roczna ograniczona gwarancja i certyfikowane dmuchawy (CE / UL) powiązane;
(6) Szeroko rozmieszczone w parkach, placach, ceremoniach otwarcia, szkołach, arenach sportowych, niektórych wypożyczalniach lub ośrodkach zabaw itp., Przyniosą ludziom wiele efektów wizualnych;
(7) Konkurencyjna cena;

Akcesoria do gwiaździstej nocy Przezroczysty nadmuchiwany namiot do gry w piłkę nożną na zewnątrz:

1. Dmuchawa lub pompa z certyfikatami CE / UL, 110 V - 240 V
2. Naprawa zestawów, kleju itp. (Do szczelnego namiotu)
3. Lampy: można zainstalować światło LED wewnątrz, jeśli klient tego potrzebuje.
4. Kontroler: 12 różnych kolorów i różnych trybów oświetlenia (do namiotu LED)
5. Liny

Cechy gwiaździstej nocy Przezroczysty nadmuchiwany namiot do gry w piłkę nożną na zewnątrz:

1) Jeśli chodzi o ten namiot bąbelkowy, to jest to podwójna warstwa, uszczelniona powietrzem i dolna powierzchnia z 1 m materiału pokrytego czarną plandeką PVC.
2) Jeśli chodzi o naszą technologię, ta kopuła jest wykonana przez zgrzewanie wysokotemperaturowe, a nie szycie. Zasada spawania wysokotemperaturowego to dwa materiały połączone razem jako jeden materiał. Szwy są bardzo szczelne i schludne.
3) Materiał, z którego korzystaliśmy, to przezroczysty PVC, który jest bardzo trwały, odporny na promieniowanie UV i 100% wodoodporny.
4) Na dnie kopuły znajdują się pierścienie do zakotwienia. Możesz użyć worków z piaskiem lub kamienia i lin, aby mocno zamocować kopułę na ziemi.
5) Dzięki przezroczystym drzwiom kurtynowym jest to dobry wybór, aby cieszyć się spa wewnątrz kopuły nawet zimą.

Zapytanie