Przenośny przezroczysty nadmuchiwany namiot kopułkowy z barem bąbelkowym

Szczegóły produktu

Jest to niesamowite i pięknie nadmuchiwane bubble bar kopuła ozdobiona światłami, zestaw z niektórych stołów i krzesła, tak jak bar. Wchodząc wewnątrz kopuły, wchodzisz do innego świata, w którym trzymając tumulty i hałas z dala od ciebie, możesz po prostu cieszyć się swoim światem, zwierzyć się lub pić ze swoim przyjacielem, nie ważne, co się dzieje na zewnątrz.

Tutaj obraz efektu po urządzone.

huge bubble tent

Z wyjątkiem biorąc jasne nadmuchiwane kopuły bańki jako przenośny bar, może być również używany show ball do promocji firmy, wystawy i reklamy lub używane w wakacje, takich jak Boże Narodzenie, Halloween i nowy rok itp.  

Yolloy nigdy nie przestaje się uczyć i ćwiczyć i sprawia, że nasze produkty są coraz bardziej dobre. Jeśli naprawdę potrzebujesz, nie wahaj się z nami skontaktować, dostaniesz od nas niespodziankę.Tutaj możesz sprawdzić nowe zaktualizowane wykonania naszych przezroczystych nadmuchiwanych namiotów kopułowych.

1, Nasze rzepy lub zamek błyskawiczny na drzwiach lub oknach są szyte na plandece PCV, a następnie spawanie wysokopłytowe na przezroczystym pokrycieM PVC, a nie bezpośrednio szyte na przezroczystym PVC, dzięki czemu nasz produkt ma długą żywotność niż inne

reinforced zipple


2, Mocne i przenośne uchwyty zostaną również zainstalowane do mini regulacji podczas instalacji.

strong handles and D rings


3, Każdy kawałek materiału będzie dokładny cięcia przez automatyczną maszynę do cięcia, a nie przez uchwyt, który sprawia, że prosty szew do połączenia. Następnie użyj profesjonalnej maszyny do spawania wysokopamiętnego, aby podgrzać każdy kawałek materiału.

mechines


4, Wreszcie, wszyscy nasi pracownicy mają bogate doświadczenie i mają co najmniej 5 lat doświadczenia produkcyjnego. Dbają o każdy szczegół, aby stworzyć lepszy namiot i sprawia, że każdy szew jest prosty i płaski. Po zakończeniu, każdy element zostanie przetestowany co najmniej 24 godziny, na pewno wszystko jest dobre dla naszego klienta.

high heat welding

Dostosowane mogą być dopuszczalne. Jeśli jakieś specjalne wymagania, pls nie krępuj się dać mi znać.


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, teraz przynosi jakość, trwałe i tanie przenośne jasne nadmuchiwane bańki bar kopuły namiot na sprzedaż z profesjonalnej i wydajnej fabryki. W ramach ścisłej kontroli jakości i systemu zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobrą wydajność tego produkty.

Hot Tags: przenośny przezroczysty nadmuchiwany namiot kopułowy baru bąbelkowym, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like