Przenośny przezroczysty nadmuchiwany namiot kopułowy z bańką

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

To niesamowity i pięknie nadmuchiwany bar bąbelkowy ozdobiony światłami, zestawiony z kilkoma stołami i krzesłem, tak jak bar. Wchodząc do kopuły, wchodzisz do innego świata, w którym utrzymując zgiełk i hałas z dala od siebie, możesz po prostu cieszyć się swoim światem, zwierzyć się lub pić z przyjacielem, nieważne, co dzieje się na zewnątrz.

Tutaj efekt obrazu po udekorowaniu.

huge bubble tent

Oprócz stosowania przezroczystej nadmuchiwanej kopuły bąbelkowej jako przenośnego baru, może być również używana jako piłka pokazowa do promocji firmy, wystaw i reklamy lub używana podczas wakacji, takich jak Boże Narodzenie, Halloween, Nowy Rok itp.

Yolloy nigdy nie przestaje się uczyć i ćwiczyć i sprawia, że ​​nasze produkty są coraz lepsze. Jeśli naprawdę potrzebujesz, don' nie wahaj się z nami skontaktować, otrzymasz od nas niespodziankę.Tutaj możesz sprawdzić nowe, zaktualizowane wykończenie naszych przezroczystych nadmuchiwanych namiotów kopułowych.

1, nasz rzep lub zamek błyskawiczny na drzwiach lub oknach są zszywane na plandece PCV, a następnie zgrzewane na wysoką temperaturę na przezroczystym pokryciu PCV, a nie bezpośrednio zszywane na przezroczystym PCV, dzięki czemu nasz przedmiot ma długą żywotność niż inni dostawcy

reinforced zipple


2, mocne i przenośne uchwyty zostaną również zainstalowane w celu mini regulacji podczas instalacji.

strong handles and D rings


3, każdy kawałek materiału zostanie dokładnie wycięty przez automat do cięcia, a nie za pomocą uchwytu, który tworzy prosty szew do połączenia. Następnie użyj profesjonalnej zgrzewarki wysokotemperaturowej, aby podgrzać razem każdy kawałek materiału.

mechines


4, Wreszcie, wszyscy nasi pracownicy mają bogate doświadczenie i mają co najmniej 5-letnie doświadczenie w produkcji. Dbają o każdy szczegół, aby stworzyć lepszy namiot i sprawiają, że każdy szew jest prosty i płaski. Po zakończeniu, każdy element będzie testowany co najmniej 24 godziny, na pewno wszystko jest w porządku dla naszego klienta.

high heat welding

Dostosowane może być dopuszczalne. Jeśli jakieś specjalne wymagania, pls prosimy o poinformowanie mnie.


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani przenośny, przezroczysty nadmuchiwany namiot kopułowy z bąbelkami do sprzedaży z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobrą wydajność tych produktów.

Zapytanie