Homestay nadmuchiwany namiot bąbelkowy

Szczegóły produktu

HomestayNadmuchiwany gwiaździsty namiot kopułowy, zewnętrzny nadmuchiwany namiot kopułowy zrewolucjonizował sposób, w jaki widzimy rzeczy podczas biwakowania. Namioty te przyniosły radość wielu ludziom, od młodych po pary. Jeśli kiedykolwiek chciałeś spędzić te niezapomniane noce na obozie, te namioty całkowicie Ci to zapewnią. To jest sposób na oglądanie tych jasnych gwiazd. Oglądanie gwiazd nocą to jedna z najpiękniejszych rzeczy, jakich można kiedykolwiek doświadczyć, ale dzięki tym namiotom możesz mieć lepsze wrażenia, zwłaszcza gdy jesteś tam z ukochanymi osobami.
homestay inflatable bubble lodge tent


Ale najczęściej zadawane pytanie brzmijak działa ten namiot bąbelkowy. Przeprowadzę cię przez kilka rzeczy, które musisz zrobić, aby uruchomić ten namiot z bąbelkami.
1. Najpierw musisz znaleźć odpowiednie miejsce na postawienie namiotu. To miejsce powinno być płaskie i wolne od gruzu skalnego, ponieważ skały mogą przebić namiot i uniemożliwić zabawę.
2. Po drugie, po prostu wyjmij namiot z torby, a ponieważ znalazłeś idealne miejsce, po prostu znajdź plandekę i umieść ją w tym konkretnym miejscu, w którym się znajdujesz. Rozsądnie jest znaleźć wysoki teren, aby uniknąć powodzi w przypadku deszczu, gdy jesteś tam. Ma to na celu zapewnienie pełnego doświadczenia, na jakie zasługujesz.
3. Następnym krokiem jest rozłożenie namiotu we wszystkich kierunkach. Można to osiągnąć, ciągnąc wszystkie boki namiotu.
4. W tym momencie jesteś gotowy do pompowania powietrza, aby nadmuchać bańkę. Znajdź mankiet do pompowania i uruchom pompę. Pompowanie powinno zająć około 2-8 minut, biorąc pod uwagę wielkość Twojego namiotu.
5. Nie martw się, jak wejdziesz bez opróżniania namiotu. Na zdjęciu widoczna jest kompletna konstrukcja. Cała konstrukcja, jeden element w tej inflacji, jest niezbędny do instalacji. Nadmuchiwany namiot kempingowy Bubble Starry Night to szczelna konstrukcja, po nadmuchaniu powietrze może utrzymać się w środku przez 2-3 dni. zastosowana plandeka PVC, która jest wzmocniona siatką wewnątrz i obustronnie powleczona PVC.Jest wodoodporna, odporna na promieniowanie UV i ognioodporna A o konieczności utrzymania pożądanego i stałego ciśnienia masz dmuchawę, która wykona zadanie utrzymujące kształt Twojego namiotu.

6. Teraz masz czas wejść do swojego namiotu i obserwować galaktykę z wygodnego namiotu z bąbelkami.


Specyfikacje nadmuchiwanego namiotu bąbelkowego do pobytu w domu są następujące:
(1) rozmiar: 3,5 * 3,5 * 3,5 m średnicy dla kopuły;
(2) Materiał: plandeka PCV;
(3) Zgrzewanie na gorąco maszyną wysokotemperaturową;
(4) Dostępny niestandardowy projekt;
(5) 1 rok ograniczonej gwarancji i stowarzyszone certyfikowane dmuchawy (CE / UL);
(6) Szeroko rozmieszczone w parkach, placach, ceremoniach otwarcia, szkołach, obiektach sportowych, niektórych wypożyczalniach lub centrach zabaw itp., Przyniosą ludziom duży wpływ wizualny;
(7) Konkurencyjna cena;

Hot Tags: Homestay nadmuchiwany namiot bąbelkowy, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like