Przezroczysty nadmuchiwany namiot trawnikowy

Szczegóły produktu

Jak działa nadmuchiwany namiot kempingowy?

1) Ten przezroczysty nadmuchiwany namiot bąbelkowy jest kreatywną i użyteczną nadmuchiwaną kopułą bąbelkową. Zwykle używa go do namiotu kempingowego trawnik. Możesz umieścić w nim dekoracje lub meble i zrobić z niej salę wystawową, salę konferencyjną, mobilny hotel lub sypialnię.
2) To fantazyjne, ludzie mogą zbliżyć się do natury i stargazing w nocy, gdy jest umieszczony na trawniku.
3) Ludzie mogą wejść i wyjść do robienia zdjęć podczas imprezy.
4) Dmuchawa jest dla namiotu, a pompa powietrza jest dla białej rurki, która jest uszczelniona powietrzem.
5) Możemy zrobić ten namiot niestandardowy rozmiar, również może być z logo klienta drukowania na nim. Jeśli chcesz zrobić mniejszy lub większy rozmiar lub zmienić kolor namiotu, możemy zaakceptować.
Oferujemy różne rozmiary i kształt tego nadmuchiwanego namiotu kempingowego, wszelkie wymagania, prosimy o poinformowanie nas o tym.
Oto kilka zdjęć poniżej w show od klientów

Clear inflatable lawn tent

FRQ:

1) Jak zainstalować namiot clear nadmuchiwany trawnik?

Po pierwsze, wysadzić kulę z dmuchawy. Kiedy kula ziemska stoi i kształtuje, wejdź do kuli ziemskiej i nadmuchaj białą rurkę pompą powietrza.
Nie napompuj całkowicie rurki, wystarczy 50% ~ 60% powietrza wewnątrz.
Na dnie globu znajdują się klamry, użyj worków z piaskiem lub kamienia i lin, aby naprawić kulę ziemską na ziemi. A potem instalacja jest zakończona.
2) Jak sobie zająć się kotwiczeniem tego przezroczystego nadmuchiwanego namiotu trawnikowego na ziemię w przypadku wiatru?
Jeśli jest wietrznie, przymocuj namiot na ziemi szczelnie z niektórymi workami z piaskiem lub kamieniem i linami.
Nie sugerujemy jednak, aby ustawić nadmuchiwany namiot bąbelkowy przy silnym wietrze, ponieważ jest to nadmuchiwany produkt.
3) Czy może siedzieć na korze brudu lub krajobrazu? Jeśli nie, jaką bazę proponujesz?
Produkt jest nadmuchiwany, więc musisz upewnić się, że podstawa bez ostrych przedmiotów.
Nie sugerujemy, aby umieścić namiot na brud lub kory krajobrazu, ponieważ brud uczyniłby namiot brudne, a także nie jest łatwo naprawić mocno. Kora dźgnie namiot.

inflatable bubble tent camping

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, teraz przynosi jakość, trwałe i tanie na zewnątrz jasne nadmuchiwane namiot bąbelkowy na sprzedaż z profesjonalnej i wydajnej fabryki. W ramach ścisłej kontroli jakości i systemu zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobrą wydajność tego produkty.

Hot Tags: Przezroczysty nadmuchiwany namiot trawnikowy, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like