Luksusowy, przezroczysty nadmuchiwany domek kempingowy Bubble

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Flub Inflatable Bubble Lodge jest wyposażony w drugą kulę o średnicy 2,7 ​​m. Ta dodatkowa Bubble może być używana jako sypialnia dziecka, gabinet, garderoba, a nawet łazienka. Wersja Bubble Room o średnicy 4,5 może być wyposażona na wiele sposobów. Idealnie sprawdzi się łóżko typu king-size lub okrągły materac. Wokół podstawy bąbelkowej znajduje się długi zamek błyskawiczny, który przechodzi przez stół, sofę i inne meble.

Luksusowa przezroczysta dmuchana bańka to prawdziwy zestaw w dziczy! Jest częściowo nieprzejrzysty, aby zapewnić swoim mieszkańcom poczucie prywatności, a także wspaniały widok na niebo i krajobraz. Pokój Bubble Room oferuje wszystkie wygody pokoi hotelowych i pozwala spędzić niezwykłą noc pod gwiazdami, chroniąc jednocześnie prywatność. To wcielenie dziecięcej chatki do zabawy.

Poniżej znajduje się rysunek projektowy 3D Inflatable Bubble Camping Lodge dla Ciebie:
Inflatable Bubble Camping Lodge

Istnieje możliwość wykonania niestandardowego rozmiaru, koloru, logo itp. Jako element nadmuchiwany jest bardzo łatwy do spakowania i ustawienia, a także bardzo wygodny i elastyczny, co jest szeroko stosowane na kempingach, tymczasowych hotelach i tak dalej.


Czy lubisz to? Jeśli jesteś nim zainteresowany, nie wahaj się z nami skontaktować, a my pomożemy Ci w wykonaniu idealnego namiotu.


Tutaj również opinie kupujących na temat naszego innego nadmuchiwanego namiotu bąbelkowego, z namiotem z bąbelkami może mieć bardzo dobry wygląd, który pozostaje blisko natury.

Inflatable Bubble Lodge


Często zadawane pytania dotyczące białych nadmuchiwanych namiotów bąbelkowych

1, Jak mogę uzyskać cenę?

Możesz dodać te przedmioty do cennego samochodu, a my odpowiemy z cennikiem natychmiast po otrzymaniu zapytania.

2, Jak zamówić?

Potwierdzasz zamówienie → WesendyouProformaFaktura fakultatywna ze szczegółami i warunkami → TyPodajesz głosowanie i otrzymujesz depozyt → Zachowaj produkcję → Wesendyupictures i videostocpotwierdź po zakończeniu produkcji → Youpaythebalance → Wearrangetmenthip → Wesendyoualldokumentstopickupthegoodsoualldocuments.

3, HowcanIpay?

WeacceptL / C, T / T, WestUnionorPaypal, youcanpaybywhatisconvenienttoyou.

4, Jak ustawić pontony?

WewillsendyoudetailInstructionforeachseriesifyouneed.Atally, itisveryeasytosetupinflatables.

5. co obejmuje produkty?

W zestawie nadmuchiwany namiot bąbelkowy, pompa dmuchawy, torba na zestaw (w tym materiały kolorowe, klej)

6.Jak czyścić nadmuchiwaną przezroczystą kopułę bąbelkową?

Justusesoapandwater.Donotuseanykindofsolvents.

Hot Tags: luksusowa, przezroczysta, nadmuchiwana bańka kempingowa, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie