Luksusowy, przezroczysty nadmuchiwany domek kempingowy Bubble

Szczegóły produktu

Flub Inflatable Bubble Lodge jest wyposażony w drugą kulę o średnicy 2,7 ​​m. Ta dodatkowa Bubble może służyć jako sypialnia dziecka, gabinet, garderoba, a nawet łazienka. Wersja Bubble Room o średnicy 4,5 może być wyposażona na wiele sposobów. Idealne będzie łóżko typu king-size lub okrągły materac. Wokół podstawy bąbelkowej znajduje się długi zamek błyskawiczny, który przechodzi przez stół, sofę i inne meble.

Luksusowa przezroczysta dmuchana bańka to prawdziwy zestaw w dziczy! Jest częściowo nieprzejrzysty, aby zapewnić swoim mieszkańcom poczucie prywatności, a także wspaniały widok na niebo i krajobraz. Pokój Bubble Room oferuje wszystkie wygody pokoi hotelowych i pozwala spędzić niezwykłą noc pod gwiazdami, jednocześnie chroniąc swoją prywatność. To wcielenie dziecięcej chatki do zabawy.

Poniżej znajduje się rysunek 3D Inflatable Bubble Camping Lodge dla Ciebie:
Inflatable Bubble Camping Lodge

Istnieje możliwość wykonania niestandardowego rozmiaru, koloru, logo itp. Jako przedmiot nadmuchiwany jest bardzo łatwy do spakowania i ustawienia, a także bardzo wygodny i elastyczny, co jest szeroko stosowane na kempingach, tymczasowych hotelach i tak dalej.


Czy lubisz to? Jeśli interesuje Cię Luxury Clear Camping Lodge, nie wahaj się z nami skontaktować, a chcielibyśmy pomóc Ci w stworzeniu idealnego namiotu, który chcesz.


Tutaj również opinie kupujących dotyczące naszego innego nadmuchiwanego namiotu bąbelkowego, dzięki czemu namiot z bąbelkami może mieć bardzo dobry wygląd, który pozostaje blisko natury.

Inflatable Bubble Lodge


Często zadawane pytania dotyczące białego nadmuchiwanego domku z bąbelkami

1, Jak mogę uzyskać cenę?

Możesz dodać te pozycje do cennego samochodu, a my odpowiemy z cennikiem natychmiast po otrzymaniu zapytania.

2, Jak zamówić?

Potwierdzasz zamówienie → WesendyouProformaFaktura fakturowa ze szczegółami i warunkami → TySignthevoice i otrzymujesz depozyt → Westarttheproduction → Wesendyoupicturesandvideostocpotwierdzić po zakończeniu produkcji → Youpaythebalance → Wearrangetmenthip → Wesendyoualldocumentstopic

3, HowcanIpay?

WeacceptL / C, T / T, WestUnionorPaypal, youcanpaybywhatisconvenienttoyou.

4, Jak ustawić pontony?

WewillsendyoudetailInstructionforeachseriesifyouneed.Atally, itisveryeasytosetupinflatables.

5. co obejmuje produkty?

W zestawie nadmuchiwany namiot bąbelkowy, pompa dmuchawy, torba na zestaw (w tym materiały kolorowe, klej)

6.Jak czyścić nadmuchiwaną przezroczystą kopułę bąbelkową?

Justusesoapandwater.Donotuseanykindofsolvents.

Hot Tags: luksusowa, przezroczysta, nadmuchiwana bańka kempingowa, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like