Nadmuchiwany namiot Clear Bubble Lawn Dome

Szczegóły produktu

Ten nadmuchiwany, przezroczysty namiot trawnikowy jest preferowany ze względu na szerokie zastosowanie w reklamie, kempingach, wakacyjnych zajęciach na świeżym powietrzu, targach, wystawach, promocjach, schroniskach zewnętrznych, schronach samochodowych itp. Można go łatwo zainstalować na imprezach, parkach, centrach rozrywki, na podwórku , ogrody, popularne wśród luksusowych hoteli.

inflatable lawn dome tent


Dlaczego warto wybrać nadmuchiwany namiot z bąbelkami?

1, dobra wentylacja, nadmuchiwany namiot bąbelkowy wymaga dmuchawy, która nadmuchuje się do stania, a my wykonujemy otwór wentylacyjny i klimatyzacyjny na namiot bąbelkowy (jak na poniższym obrazku), otwór wentylacyjny i klimatyzacyjny dla powietrza wchodzącego i wychodzącego, gdy namiot bąbelkowy działa, jest w dobrej wentylacji.

2, drzwi i zamek błyskawiczny, drzwi zamykane są na zamek błyskawiczny, nadmuchiwany tunel zawiera 2 drzwi, każde drzwi ma trwały podwójny zamek błyskawiczny, a każdy zamek błyskawiczny jest podwójny.

3, Ponadto zwykle dostawca używa bezpośrednio zamka błyskawicznego zszytego na bańce, my nie' nie zalecamy, nasz zamek błyskawiczny jest zgrzewany na wysoką temperaturę na plandece PCV i podwójnym ściegu, a my wykonujemy wodoodporny pasek dla każdego zamka, jak na poniższym obrazku:

inflatable bubble tree tent


Manufaktura Yolloy oferuje różnorodność tego nadmuchiwanego namiotu kopułowego z przezroczystym trawnikiem na całym świecie.Jeśli potrzebujesz, don' nie wahaj się skontaktować z nami, aby rozpocząć swój projekt.

inflatable bubble dome tent

Hot Tags: nadmuchiwany namiot przezroczysta kopuła trawnika bąbelkowego, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like