Nadmuchiwany basen Bubble Dome Tent

Szczegóły produktu

To' to naprawdę dobre pływanie w basenie ogrodowym z cieniem i pływanie zimą bez zimnego wiatru. Teraz możesz zabrać tę nadmuchiwaną bańkę wygiętą do domu i umieścić ją na basenie. Może również pomóc w zapobieganiu opadaniu liści do basenu lub innych trwałych rzeczy.

Dostępne są niestandardowe kształty, kolory i inne szczegóły. Po prostu przedstaw nam swoje pomysły, a my zaoferujemy Ci najlepszy namiot.Widzieć! Poniżej znajduje się gotowy, który w 99% jest taki sam jak nasz projekt i nie ma żadnych nieporozumień.

details of pool covering tent (1)


Inne nadmuchiwane namioty kopułowe basenowe od YOLLOY lub opowiedz nam o swoich pomysłach, yolloy może zaprojektować dla Ciebie wyjątkowy.

inflatable pool dome tent


Dlaczego warto wybrać nadmuchiwany namiot Yolloy?

1, materiał, którego używamy to plandeka plato PVC i przezroczysty PVC, który jest bardzo trwały, odporny na promieniowanie UV, trudnopalny i nieszkodliwy. Że już o nich wiedziałeś w moich e-mailach. Podczas gdy materiał z innej fabryki nie jest materiałem markowym. Poza tym używana przez nas plandeka PVC to plandeka 1000D o gramaturze 735g / m2.

PVC tarpaulin material

2, nasze pierścienie D są wzmacniane przez szycie, a następnie instalowane przez spawanie w wysokiej temperaturze, a nie tak jak inni dostawcy, którzy wykonują tylko klej lub spawanie w wysokiej temperaturze.

3, mocne i przenośne uchwyty zostaną również zainstalowane w celu mini regulacji podczas instalacji.

strong handles and D rings

4, nasz rzep lub zamek błyskawiczny na drzwiach lub oknach są zszywane na plandece z PCV, a następnie zgrzewane na wysoką temperaturę na przezroczystym pokryciu PCV, a nie bezpośrednio zszywane na przezroczystym PCV, dzięki czemu nasz przedmiot ma długą żywotność niż inni dostawcy

reinforced zipple

5, każdy kawałek materiału zostanie dokładnie wycięty przez automat do cięcia, a nie za pomocą uchwytu, który tworzy prosty szew do połączenia. Następnie użyj profesjonalnej zgrzewarki wysokotemperaturowej, aby podgrzać razem każdy kawałek materiału.

mechines

7, Wreszcie, co nie mniej ważne, wszyscy nasi pracownicy mają bogate doświadczenie i mają co najmniej 5-letnie doświadczenie w produkcji. Dbają o każdy szczegół, aby stworzyć lepszy namiot i sprawiają, że każdy szew jest prosty i płaski. Po skończeniu każdy element będzie testowany co najmniej 24 godziny, na pewno wszystko jest w porządku dla naszego klienta.

high heat welding

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani nadmuchiwany namiot kopułkowy do basenu z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Hot Tags: nadmuchiwany namiot kopułowy z bąbelkami, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like