Nadmuchiwany namiot kopułkowy z bańki bąbelkowej

Szczegóły produktu

To naprawdę dobre pływanie w basenie ogrodowym z cieniem i pływanie w zimie bez zimnego wiatru. Teraz możesz wziąć tę nadmuchiwaną bańkę wygiętą do domu i osiedlić ją na basenie. To również może pomóc zapobiec liście wpaść do basenu lub innych rzeczy durty.

Niestandardowy kształt, kolor i inne szczegóły są dostępne dla Ciebie. Po prostu powiedz nam swoje pomysły, a my zaoferujemy Ci najlepszy namiot.Zobacz! poniżej jest gotowy, który 99% taki sam jak nasz projekt i nie ma żadnych nieporozumień.

details of pool covering tent (1)


Inne nadmuchiwane namioty kopułowe basen z YOLLOY, lub powiedz nam swoje pomysły, yolloy może zaprojektować wyjątkowy dla Ciebie.

inflatable pool dome tent


Dlaczego warto wybrać yolloy nadmuchiwany namiot?

1, Materiał, którego używamy jest Plato PVC plandeka i jasne PVC, który jest o wysokiej trwałości, uv, trudnopalne i nieszkodliwe. Że już wiedział o nich w moich e-mailach. Podczas gdy inne fabryczne materiały nie są materiałem marki. Poza tym plandeka PCV, której używamy, to plandeka 735g/m2 1000D.

 PVC tarpaulin material

2, nasze pierścienie D są wzmacniane przez szwy, a następnie instalowane przez spawanie wysokopłytne, a nie jak inny dostawca, który jest wykonany tylko za pomocą kleju lub spawania wysokopłytowego.

3, Mocne i przenośne uchwyty zostaną również zainstalowane do mini regulacji podczas instalacji.

 strong handles and D rings

4, Nasze rzepy lub zamek błyskawiczny na drzwiach lub oknach są szyte na plandece PCV, a następnie spawanie wysokopłytowe na przezroczystym pokrycieM PVC, a nie bezpośrednio szyte na przezroczystym PVC, dzięki czemu nasz produkt ma długą żywotność niż inne

reinforced zipple

5, Każdy kawałek materiału będzie dokładne cięcie przez automatyczną maszynę do cięcia, a nie za uchwyt, który sprawia, że prosty szew do połączenia. Następnie użyj profesjonalnej maszyny do spawania wysokopamiętnego, aby podgrzać każdy kawałek materiału.

mechines

7, Wreszcie, wszyscy nasi pracownicy mają bogate doświadczenie i mają co najmniej 5-letnie doświadczenie produkcyjne. Dbają o każdy szczegół, aby stworzyć lepszy namiot i sprawia, że każdy szew jest prosty i płaski. Po zakończeniu, każdy element zostanie przetestowany co najmniej 24 godziny, na pewno wszystko jest dobre dla naszego klienta.

high heat welding

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, teraz przynosi jakość, trwałe i tanie nadmuchiwane basen bańka kopuły namiot na sprzedaż z profesjonalnej i wydajnej fabryki. W ramach ścisłej kontroli jakości i systemu zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobrą wydajność tego produkty.
Hot Tags: nadmuchiwany namiot kopułkowy basen bańki, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like