Nadmuchiwany półroczysty namiot stoczniowy

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


Nadmuchiwany półroczysty namiot stoczniowy


Szczegół:
Nadmuchiwany półprzezroczysty namiot kopułowy
Ten nadmuchiwany półprzezroczysty namiot kopułowy z dwoma kulami jest bardzo kreatywny i użyteczny. Możesz włożyć ozdoby lub meble do wnętrza i sprawić, że będzie to sala wystawowa, sala konferencyjna lub sypialnia. Może być również używany do wynajmu komercyjnego, mobilnego hotelu lub kempingu rodzinnego.
Jeśli chodzi o rozmiar, kula główna ma szerokość 4,5 m, szerokość 2,5 m dla kuli globalnej.
Oto kilka szczegółowych zdjęć poniżej w celach informacyjnych.

 

Biała część wykonana jest z wytrzymałej plandeki PCV, która jest odporna na promieniowanie UV, wodoodporna, ognioodporna i nieszkodliwa. Przezroczysta część wykonana jest z przeźroczystego PVC, możesz zobaczyć scenerię zewnętrzną, gdy jesteś w namiocie, zbliżyć się do natury.

Na tunelu znajduje się zamek, ludzie mogą się z niego wydostać. Ten nadmuchiwany namiot kopułowy jest przenośny, łatwy do przenoszenia i neoteryczny.

Jeśli masz jakiekolwiek wymagania, nie wahaj się z nami skontaktować.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani półmatowy nadmuchiwany namiot na sprzedaż z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Zapytanie