Nadmuchiwany półprzezroczysty namiot ogrodowy

Szczegóły produktu

Ten nadmuchiwany półprzezroczysty namiot kopułowy z dwiema kulami jest bardzo kreatywny i przydatny. Możesz umieścić w nim dekoracje lub meble i uczynić z niego salę wystawową, salę konferencyjną lub sypialnię. Może być również używany do wynajmu komercyjnego, mobilnego hotelu lub rodzinnego kempingu.

how to use the bubble dome tent

Jeśli chodzi o rozmiar, główna kula ma 4,5 m średnicy, 2,5 m średnicy dla kuli odgałęzionej.

Część białą wykonano z wytrzymałej plandeki PCV, która jest odporna na promieniowanie UV, wodę, ogień i truciznę. Część przezroczysta wykonana z przezroczystego PVC,możesz zobaczyć zewnętrzną scenerię będąc w namiocie, zbliżyć się do natury.

outside view


Na tunelu jest zamek błyskawiczny, ludzie mogą z niego wchodzić i wychodzić. Przed zamkiem błyskawicznym przemyślany projekt elementu przeciwdeszczowego.

door of inflatable yard tent

Nasza kopuła minęła już czasy promocja, na pewno otrzymasz w 100% zadowolony namiot od yolloy. Jeśli masz jakieś wymagania, proszę don' nie wahaj się z nami skontaktować.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani nadmuchiwany półprzezroczysty namiot ogrodowy z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobrą wydajność tych produktów.

Hot Tags: nadmuchiwany półprzezroczysty namiot ogrodowy, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like