Nadmuchiwany namiot półprzezroczysty

Szczegóły produktu

Jest wyjątkowy! To' to wielka zaleta nadmuchiwanego namiotu. Większość kształtów, kolorów i rozmiarów można dopasować do Twojego specjalnego projektu. Nasz namiot można łatwo rozłożyć i łatwo przenosić tu i tam. Tak więc nadmuchiwany namiot kostki przezroczystości jest szeroko stosowany na wszelkiego rodzaju częściach, stoisku wystawowym, tymczasowym domu magazynowym, dekoracjach świątecznych i tak dalej.


Tutaj nadmuchiwane przezroczyste namioty o różnych kształtach, jak do dekoracji, stoiska wystawowego i spa na świeżym powietrzu.

double layer booth tent


Paczka zawiera:

MOQ: 1 sztuka

Dmuchawa : (CE 220 v-240 v lub UL 110 v-120 v): w zestawie

Kotwiące D-ringi: w zestawie

Zestawy naprawcze


Niestandardowy projekt, rozmiar, kolor lub drukowanie logo dostępne w każdym namiocie, jeśli go potrzebujesz, nie wahaj się z Tobą skontaktować, zaoferujemy Ci profesjonalną obsługę i zaoferujemy Ci namiot w 100% wysokiej jakości.

Nasze usługi:

1. Odpowiemy na Twój list, gdy tylko otrzymamy Twoje wiadomości.

2. Skype i telefon są otwarte przez całą dobę.

3. TQC dla każdego procesu produkcyjnego.

4. 24-godzinne Zauroczenie& Test opróżniania dla każdego produktu, aby uniknąć wycieku powietrza.

5. Będziemy kontynuować Twoją obsługę posprzedażną, jeśli coś nie będzie zgodne z&# 39, nie bądź zadowolony, daj mi znać. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Twoje wymagania i rozwiązać problem.

Witamy w nadmuchiwanej fabryce Yolloy. Nadmuchiwane namioty są łatwe do ustawienia i transportu, wygodne w użyciu na imprezy, przyjęcia, wesela, ceremonie, hale sportowe i reklamy biznesowe, takie jak promocje, wielkie otwarcie, targi itp. Mamy wiele kolorów i wzorów dla twoich opcji.

Hot Tags: nadmuchiwany namiot półprzezroczysty, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like