Nadmuchiwany namiot ogrodowy Clear Bubble Camping

Szczegóły produktu

Nadmuchiwany namiot garden bubble biorą camping i wychodzić w ogrodzie do następnego poziomu. Zamiast leżeć w ciemności starego namiotu szkolnego lub siedzieć w domu, obserwując deszcz, możesz być w przezroczystym nadmuchiwanym namiocie bąbelkowym. Ciepły i przytulny z przestrzenią do chodzenia, chroniony przed wszelkiego rodzaju warunkami pogodowymi, z panoramicznym widokiem na przyrodę 360 stopni w dzień i gwiazdy w nocy.

 

Drzwi zamykają się za pomocą zamka błyskawicznego, każde drzwi mają trwałe podwójne drzwi błyskawiczne, a każdy zamek błyskawiczny jest podwójną głowicą zamka błyskawicznego. Ponadto, zwykle dostawca używa bezpośrednio zamek błyskawiczny szyte na bańki, nie polecamy, nasz zamek błyskawiczny jest wysokiej spawania ciepła na plandece PCV i podwójne ścieg, i robimy wodoodporny pasek dla każdego zamek błyskawiczny. Nadmuchiwany przezroczysty namiot kempingowy jest zwykle ciężki, aby stać stabilnie, robimy pierścienie D i liny meczowe, aby związać dla większej stabilności.

 

Poniżej znajdują się szczegółowe zdjęcia tego nadmuchiwanego namiotu kempingowego Clear Camping:

detailed images of inflatable clear bubble camping tent


Do tego nadmuchiwanego namiotu z bąbelkami ogrodowego, jest to uszczelniona struktura, ponieważ zrobiliśmy całą ramę rury powietrznej w szczelnej strukturze, a po nadmuchianiu, może utrzymać wiele dni pobytu po inflacji, nie trzeba dmuchawy nadmuchać go przez cały czas, gdy go używasz, więc to czyni go wygodniejszym podczas korzystania z niego.


Zrobiliśmy wiele nadmuchiwanych namiotów bubble house przed i gorącej sprzedaży na rynku, i z dobrą informacją zwrotną od naszych klientów, tutaj podzielił się opiniami niektórych klientów dla różnych zastosowań dla odniesienia, mam nadzieję, że te prawdziwe zdjęcia mogą pomóc ci mieć lepsze wrażenia z tych namiotów bubble house.

clients' feedback of inflatable bubble lawn tent

 

Czy chcesz spróbować mieć swój własny dom bańki i mieć dobre doświadczenia, gdy używasz go, proszę nie wahać się skontaktować się z nami w celu uzyskania dalszych informacji, zaoferujemy Ci najlepsze usługi i wysokiej jakości namiot.

 

Co może być lepszego? Cóż, może trochę prywatności, w końcu, jeśli widać, mogą zobaczyć. Ale jeśli być może robisz jakieś rodzinne biwakowanie na wolności lub jesteś na swoim podwórku, robiąc zajęcia na świeżym powietrzu, nie ma się czym martwić. Poniżej znajdują się bardziej powiązane style nadmuchiwanego namiotu trawnikowego bańki:


more related styles of inflatable garden clear bubble camping tent


Jest to nadmuchiwany namiot Clear Campingdo biwakowania z rodziną lub używania go w ogrodzie jako zapasowego pokoju, strefy relaksacyjnej lub strefy zabaw dla dzieci. Możesz usiąść, zrelaksować się i obserwować naturę, a gwiazdy przechodzą, pozostając ciepłym w każdych warunkach pogodowych.


Hot Tags: nadmuchiwany namiot kempingowy z bąbelkami, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like