Nadmuchiwany namiot kempingowy z przezroczystą bańką ogrodową

Szczegóły produktu

Najlepiej nadaje się do nadmuchiwanego namiotu kempingowego z bąbelkami w gwiaździstej nocy na kemping na świeżym powietrzu. Aplikacja do reklamy, biwakowania, wypoczynku na świeżym powietrzu, targów, wystaw, promocji, schronienia na świeżym powietrzu itp. Można ją łatwo zainstalować na imprezach, w parkach, centrach rozrywki, na podwórku, ogrodach i tak dalej.

Drzwi zamykają się na zamek błyskawiczny, każde drzwi mają trwałe drzwi z podwójnym zamkiem błyskawicznym, a każdy zamek błyskawiczny ma podwójną głowicę zamka błyskawicznego.Również zwykle dostawca używa bezpośrednio zamka błyskawicznego zszytego na bańce, my nie' t polecam, nasz zamek jest spawanie w wysokiej temperaturze na plandece PCV i podwójnym ściegu, a my wykonujemy wodoodporny pasek do każdego zamka błyskawicznego. Sam nadmuchiwany przezroczysty bąbelkowy namiot kempingowy jest zwykle ciężki, aby stać stabilnie, wykonujemy pierścienie D i dopasowujemy liny do wiązania, aby uzyskać większą stabilność.

Poniżej znajdują się szczegółowe zdjęcia tego nadmuchiwanego namiotu kempingowego z przezroczystą bańką:

detailed images of inflatable clear bubble camping tent


W przypadku tego nadmuchiwanego ogrodowego namiotu bąbelkowego jest to szczelna konstrukcja, ponieważ wykonaliśmy całą ramę rury powietrznej w hermetycznej konstrukcji, a po nadmuchaniu może wytrzymać wiele dni po inflacji, don' t nie trzeba nadmuchać wszystkiego dmuchawy czas, w którym go używałeś, więc jest to wygodniejsze podczas korzystania z niego.


Zrobiliśmy wiele nadmuchiwanych namiotów bąbelkowych przed i gorącą sprzedaż na rynku, a dzięki dobrym opiniom naszych klientów, tutaj udostępniliśmy kilku klientów' opinie na temat różnych zastosowań w celach informacyjnych, mam nadzieję, że te prawdziwe zdjęcia pomogą ci lepiej poczuć te namioty z bąbelkami.

clients' feedback of inflatable bubble lawn tent

Czy chcesz wypróbować swój własny dom z bąbelkami i mieć dobre wrażenia podczas korzystania z niego, nie wahaj się skontaktować z nami w celu uzyskania dalszych informacji, zaoferujemy Ci najlepsze usługi i wysokiej jakości namiot.

Poniżej znajdują się bardziej powiązane style nadmuchiwanego namiotu bąbelkowego:

more related styles of inflatable garden clear bubble camping tent


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani nadmuchiwany namiot kempingowy z przezroczystą bańką ogrodową z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Hot Tags: nadmuchiwany namiot kempingowy z przezroczystą bańką ogrodową, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like