Nadmuchiwana dwuwarstwowa przezroczysta kopuła zewnętrzna

Szczegóły produktu

nadmuchiwana kopuła na zewnątrz jest wodoodporna i odporna na promieniowanie UV, zaprojektowana jako dwa zestawy i może być połączona jako jeden zestaw, jeśli chcesz więcej połączeń, nie ma problemu z ich wykonaniem. Można go również rozdzielić tak, jakby potrzebna była tylko jedna jednostka. Poniżej możesz zobaczyć szczegóły pokazane na rysunkach 3D.

inflatable bubble tents-1inflatable clear dome

Wykonujemy go w dwuwarstwowej, uszczelnionej powietrzem, nadmuchiwanej przezroczystej kopule, więc nie ma potrzeby używania dmuchawy, aby kontynuować pompowanie. i to' jest całkowicie wodoodporny. Oświetlenie Led można również zamontować z namiotem. to' to bardzo dobry pomysł, aby użyć go jako dekoracji kuli śnieżnej. zobacz, co za fantastyczna strona z przezroczystym namiotem kopułowym.

inflatable clear dome outdoor

możemy wykonać nadmuchiwany namiot kopułowy o wielkości od 5 m do 10 m, tak jakby klient potrzebował dużej kopuły do ​​różnych czynności, nasza osoba może wykonać projekt dla twojego ref. ten namiot kopułowy jest bardzo łatwy do ustawienia przez 2 ~ 3 osoby, po ustawieniu powinien być zakotwiczony przez worek na wodę lub worek z piaskiem, aby uniknąć jego łatwego zdmuchnięcia przez wiatr. jak gdyby ktoś uderzył kopułę, klient może użyć materiału naprawczego, aby go łatwo naprawić. tak jak w przypadku aktywności na świeżym powietrzu, może również przymocować podłogę w dnie. więcej szczegółów skontaktuj się z nami swobodnie, jeśli potrzebujesz czegoś podobny produkt.

YOLLOY.png

Hot Tags: nadmuchiwana dwuwarstwowa przezroczysta kopuła zewnętrzna, producenci, dostawcy, fabryka, tania, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like