Nadmuchiwana dwuwarstwowa przezroczysta kopułka zewnętrzna

Szczegóły produktu

nadmuchiwana kopuła na zewnątrz jest wodoodporna i resisatant UV, design toed być dwa zestaw i może być podłączony jako jeden zestaw, jeśli chcesz więcej połączeń, nie ma problemu, aby je. Może być również oddzielony tak, jakby trzeba było użyć tylko jednej jednostki. Poniżej widać szczegóły pokazyane przez obrazy rysunkowe projektu 3D.

inflatable bubble tents-1inflatable clear dome

Robimy to w podwójnej warstwie, powietrze uszczelnione na zewnątrz nadmuchiwane przezroczyste kopuły, więc nie ma potrzeby korzystania z dmuchawy do utrzymania pompowania. i jest całkowicie wodoodporny. Oświetlenie LED można montować również z namiotem. to bardzo dobry pomysł, aby użyć go jako dekoracji kuli śnieżnej. zobacz, co to za fantastyczna strona z przezroczystym namiotem kopułowym.

inflatable clear dome outdoor

możemy zrobić nadmuchiwany namiot kopułowy o rozmiarach od 5m do 10meter, jakby klient potrzebował dużej kopuły do różnych działań, nasza osoba może zrobić projekt dla twojego ref. ten namiot kopułowy jest bardzo łatwy do skonfigurowania przez 2 ~ 3 osoby, po jego skonfigurowaniu powinien być zakotwiczony przez torbę na wodę lub torbę z piaskiem, aby uniknąć łatwego zdmuchu przez wiatr. jakby jakiekolwiek uderzenie kopuły, klient może użyć materiału naprawczego, aby go łatwo naprawić.  tak, jakby był używany do aktywności na świeżym powietrzu, może również dołączyć arkusz podłoża na dole. więcej szczegółów prosimy o kontakt z nami swobodnie, jeśli potrzebujesz podobnego produktu.

YOLLOY.png

Hot Tags: nadmuchiwana dwuwarstwowa przezroczysta kopuła zewnętrzna, producenci, dostawcy, fabryka, tania, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like