Nadmuchiwany namiot kopułowy z kryształową kopułą

Szczegóły produktu

Infaltable Crystal Dome Tentglobe jest szeroko stosowany jako bal pokazowy do promocji firm, dekoracji świątecznych i wystaw, ludzie mogą śpiewać, tańczyć, robić zdjęcia i transmitować w środku. Dmuchawa będzie stale nadmuchiwała do niego świeże powietrze, dzięki czemu ludzie w środku będą się czuli bardzo dobrze, jak na zewnątrz. Poza tym dookoła dołu zostanie wykonany długi zamek, a dzięki suwakowi łatwo można w nim umieścić duże meble lub dekoracje.

Szczegółowe zdjęcia namiotu z kryształową kopułą, która nie jest zasypywana przez YOLLOY

crystal bubble dome tent


Inny widok z boku gotowego namiotu kopułowego

inflatable bubble dome tent


Dostępne są również dwie kopuły, trzy nadmuchiwane kopuły namiotu kopułkowego i mogą być wykonane w innym rozmiarze, jeśli tego potrzebujesz, proszę don' nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać bardziej wartościowe informacje.

two balls dome tents

three ball dome tents

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani nadmuchiwany namiot kopułowy z kryształową kopułą na sprzedaż z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobrą wydajność tych produktów.

Hot Tags: nadmuchiwany namiot kopułowy z kryształową bańką, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like