Nadmuchiwany namiot z przezroczystego sześcianu

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nadmuchiwany namiot z przezroczystego sześcianu

MOQ: 1 sztuka

Dmuchawa: (CE 220v-240v lub UL 110v-120v): w zestawie

Zakotwiczone D-ringi: w zestawie

Może niestandardowy projekt, rozmiar, kolor lub druk logo.

Witamy w nadmuchiwanej fabryce Yolloy. Nadmuchiwane namioty są łatwe w konfiguracji i transporcie, wygodne do wykorzystania podczas imprez, przyjęć, ślubów, ceremonii, aren sportowych i reklam biznesowych, takich jak promocje, wielkie otwarcie, targi itp. Mamy wiele kolorów i wzorów dla twoich opcji.

Nasze Usługi

Na wszystkie pytania odpowiemy w ciągu 24 godzin płynnie po angielsku przez dobrze wyszkolone i doświadczone sztabki

Wszystkie twoje informacje będą dobrze chronione.

Wszyscy nasi pracownicy pracowali w tej dziedzinie przynajmniej przez 4-5 lat.

Wszystkie nasze pontony są surowo testowane i przed wysyłką zostały potwierdzone przez klientów.


FAQ:


P: co jest materiałem na twój namiot dmuchany?
Odp .: Materiałem użytym do nadmuchiwania namiotu może być plandekowy PCV lub materiał OXFORD lub Nylon, możemy użyć innego materiału do produkcji na życzenie klienta.
P: Jeśli produkt do gier wodnych jest bezpieczny dla gracza?
Odp .: Powietrzne dmuchane seriale do gier wodnych są zapieczętowane przez maszynę młyna o wysokiej słyszalności, aby wykonać pracę. Wydaje się, że tylko jeden kawałek materiału, używamy bardzo wytrzymałej plandeki PCV do produkcji i testowania produktu, aby upewnić się, że nie ma wycieków . Każdy produkt należy sprawdzić przed wysyłką.
P: jaki jest nasz sposób wysyłki?
Odp .: Przesyłka może być zorganizowana przez widzenie lub samolot. Koszt wysyłki powinien zapłacić kupujący. Koszt wysyłki lotniczej jest bardzo wysoki, ale zajmuje mało czasu na dostawę, zwykle w ciągu 5-7 dni Koszt wysyłki morskiej jest niższy, jest to bardzo opłacalne w przypadku dużego nadmuchiwanego przedmiotu, ale zajmuje bardzo dużo czasu, aby otrzymać towar, klient musi wykonać importową deklarację celną przez nich samych. Zwykle czas wysyłki morskiej wynosi 15-30 dni lub więcej, głównie zależy od shecdule linii wysyłkowej statku.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani, nadmuchiwany namiot przezroczysty na sprzedaż w swojej profesjonalnej i produktywnej fabryce. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Zapytanie