Nadmuchiwany namiot Clear Cube

Szczegóły produktu

Ten nieregularny nadmuchiwany namiot z przezroczystej kostki został w całości zaprojektowany przez klienta' pomysły specjalnego przeznaczenia. Klient bardzo zadowolony po otrzymaniu, ponieważ bardzo dobrze nadaje się do użytku.Oto bardziej nieregularny nadmuchiwany namiot wykonany do specjalnego użytku w celach informacyjnych,jeśli potrzebujesz, włącz' nie wahaj się nas powiadomić.

cube clear inflatable tent-4


Spójrz na zewnątrz od wewnątrz nadmuchiwanego namiotu z przezroczystej kostki

inflatable event dome tent details


MOQ: 1 sztuka

Dmuchawa : (CE 220 v-240 v lub UL 110 v-120 v): w zestawie

Kotwiące D-ringi: w zestawie

Może niestandardowy projekt, rozmiar, kolor lub drukowanie logo.

Witamy w nadmuchiwanej fabryce Yolloy. Nadmuchiwane namioty są łatwe do ustawienia i transportu, wygodne w użyciu na imprezy, przyjęcia, wesela, ceremonie, hale sportowe i reklamy biznesowe, takie jak promocje, wielkie otwarcie, targi itp. Mamy wiele kolorów i wzorów dla twoich opcji.

Nasze Usługi

Na wszystkie Twoje pytania odpowiemy w ciągu 24 godzin płynnie po angielsku przez dobrze wyszkolony i doświadczony personel

Wszystkie Twoje informacje będą dobrze chronione.

Wszyscy nasi pracownicy pracują w tej dziedzinie co najmniej 4-5 lat.

Wszystkie nasze pontony są ściśle testowane i miały klientów' potwierdzenie przed wysyłką.


FAQ:

P: jaki jest materiał twojego namiotu nadmuchiwanego?
Odp.: Materiałem używanym do nadmuchiwanego namiotu może być plandeka PCV lub materiał OXFORD lub nylon, możemy użyć innego materiału do produkcji na życzenie klienta.
P: Czy gra wodna jest bezpieczna dla palacza?
Odp.: Powietrzny nadmuchiwany serial do gier wodnych jest uszczelniony przez frezarkę spawalniczą o wysokiej słyszalności do wykonania pracy, wydaje się, że tylko jednoczęściowy materiał, używamy bardzo wytrzymałej plandeki PCV do produkcji i testowania produktu, aby upewnić się, że nie ma wycieków . Każdy produkt należy sprawdzić przed wysyłką.
P: jaki jest sposób wysyłki, który możemy wybrać?
Odp.: Przesyłkę można zorganizować drogą morską lub lotniczą. Koszt wysyłki powinien zapłacić kupujący. Koszt wysyłki lotniczej jest znacznie wysoki, ale dostawa zajmuje krótki czas, zwykle w ciągu 5-7 dni Koszt wysyłki morskiej jest niższy, jest to bardzo ekonomiczne w przypadku dużego nadmuchiwanego przedmiotu, ale otrzymanie towaru zajmuje bardzo dużo czasu, klient musi wykonać deklarację celną importu przez nich samych. Zwykle czas wysyłki morskiej wynosi 15-30 dni lub więcej, głównie zależy od szekli linii żeglugowej statku.

Hot Tags: Nadmuchiwany namiot Clear Cube, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like