Nadmuchiwany, przezroczysty namiot kempingowy Bubble Lodge

Szczegóły produktu

Nadmuchiwany przezroczysty odkryty namiot kempingowy Bubble Lodge jest wyposażony w drugą kulę o średnicy 3 m. Ta dodatkowa Bubble może być używana jako sypialnia dziecka&# 39, gabinet, garderoba, a nawet łazienka. Wersja Bubble Room o średnicy 4,5 może być wyposażona na wiele sposobów. Idealnie sprawdzi się łóżko typu king-size lub okrągły materac. Wokół podstawy bąbelkowej znajduje się długi zamek błyskawiczny, który przechodzi przez stół, sofę i inne meble.

Oto kilka zdjęć z witryny od naszych klientów, które wykorzystali w hotelu na świeżym powietrzu.

Inflatable Clear Outdoor Camping Bubble Lodge Tent

To prawdziwy zestaw w dziczy! Jest częściowo nieprzejrzysty, aby zapewnić swoim mieszkańcom poczucie prywatności, a także wspaniały widok na niebo i krajobraz. Bubble Room posiada wszystkie wygody pokoi hotelowych i pozwala spędzić niezwykłą noc pod gwiazdami, jednocześnie chroniąc Twoją prywatność. To wcielenie dziecięcej chatki do zabawy.

Inflatable Clear Outdoor Camping Bubble Lodge Tent Inflatable Clear Outdoor Camping Bubble Lodge Tent

Dostosowane może być do zaakceptowania, jeśli jakieś wymagania, proszę dać mi znać!


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani nadmuchiwany, przezroczysty namiot kempingowy na zewnątrz z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobrą wydajność tych produktów.

Hot Tags: nadmuchiwany, przezroczysty namiot kempingowy na zewnątrz, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like