Nadmuchiwany Jasny Odkryty Camping Bubble Lodge Namiot

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


Szczegół:

Inflatable Clear Outdoor Camping Bubble Lodge Tent jest wyposażony w drugą kulę o średnicy 3 m. Ten dodatkowy Bubble może być używany jako sypialnia dziecka, biuro, garderoba, a nawet łazienka. Wersja Bubble Room w wersji 4,5 średnicy może być wyposażona na wiele sposobów. Łóżko typu king-size lub okrągły materac będą idealne. Wokół podstawy z bąbelkami znajduje się długi zamek błyskawiczny, przez który przechodzi stół, sofa i inne meble.
Oto kilka zdjęć z witryny naszego klienta. Użyli ich na zewnątrz hotelu.

Inflatable Clear Outdoor Camping Bubble Lodge Tent  

To prawdziwy apartament w dziczy! Jest częściowo nieprzejrzysty, aby zapewnić mieszkańcom pewną prywatność, a także wspaniały widok na niebo i krajobraz. Bubble Room ma wszystkie udogodnienia pokoju hotelowego i pozwala spędzić niezwykłą noc pod gwiazdami, jednocześnie chroniąc prywatność. To wcielenie chatki dziecięcej zabawy.

Inflatable Clear Outdoor Camping Bubble Lodge TentInflatable Clear Outdoor Camping Bubble Lodge Tent

Dostosowane może być do zaakceptowania, jeśli jakiekolwiek wymagania, pls nie krępuj się dać mi znać!


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani nadmuchiwany namiot kempingowy z bąbelkami na sprzedaż z profesjonalnej i wydajnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Zapytanie