Nadmuchiwany pokój czysty

Szczegóły produktu

Jeśli posiadasz jakieś wydarzenie lub projekt, który wymaga unikalnego podejścia, to jasne nadmuchiwane stoisko wystawowe jako stoisko z ekspercją sześcienną jest zdecydowanie ekscytującą opcją. Jego wielkość jest wygodna, a funkcje, aby zwrócić uwagę ludzi, a także oferuje nowoczesne środowisko. Zasadniczo jest to charakterystyczny nadmuchiwany namiot stworzony we współczesnym stylu kubistycznym.

Przezroczysta nadmuchiwana kostka wystawowa występuje w różnych rozmiarach, a nawet niestandardowe rozmiary można przygotować na podstawie wniosku. Jest idealny do dekoracji na każdą imprezę lub imprezę. Poza tym możemy nawet wydrukować niestandardowe logo nad produktem w celu promocji lub reklamy.

Tutaj pokazano projekt i gotowy element dla odwołania.

inflatable exhibition booth

ModeluMateriałRozmiarWagaKolor
Logo
IT-052Wyczyszczenie PVC4x4x2,3 m lub dostosowane78KG lub odpowiednio
jasne lub odpowiednioDostosowane
FunkcjePrzenośny, wielokrotnego użytku, trwały, łatwy do ustawienia, łatwy w magazynie i tak dalej
Aplikacjiślub, imprezy wystawowe, święta, Tymczasowa sala konferencyjna


Nadmuchiwane markizy cube

Nadmuchiwana kostka przezroczysty namiot znany również jako nadmuchiwany namiot Clear jako ekspedycja sześcienna stoisko jest wyposażone w wiele unikalnych specjałów, które przyciągają wzrok i Przydatne.  Konstrukcja jest uważana za idealną nadmuchiwaną konstrukcję schronienia dlaimprezy muzyczne, konferencje, salony, pokazy, spotkaniaItp. Kostki te wykonane są z przezroczystego materiału PCV. Sugeruje to, że jest przygotowywany z gwarantowanego materiału, który jest trwały, płomień odporny na działanie promieni ciążącego na przedowolnieniu, nieszkodliwym i uv.


Jeśli potrzebujesz specjalnego, nie wahaj się z nami skontaktować, aby rozpocząć swój projekt.

Hot Tags: Nadmuchiwane pomieszczenia czyste, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like