Nadmuchiwany jasny namiot jako sześcienna budka wystawowa

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Jeśli posiadasz jakieś wydarzenie lub projekt, który wymaga wyjątkowego podejścia, namiot Inflatable Clear jako sześcienna wystawa jest zdecydowanie ekscytującą opcją. Jego rozmiar jest wygodny i działa, aby zwrócić uwagę ludzi, a także oferuje nowoczesne środowisko. Zasadniczo jest to charakterystyczny nadmuchiwany namiot stworzony we współczesnym stylu kubistycznym.

Kostka jest dostępna w różnych rozmiarach, a nawet niestandardowe rozmiary mogą być przygotowane na podstawie żądania. Idealnie nadaje się do dekoracji na każdą imprezę lub wydarzenie. Poza tym możemy nawet drukować niestandardowe logo nad produktem w celu promocji lub reklamy.

inflatable-clear-cube-booth-for-exhibition50377858499 inflatable clear tent
Model Materiał Rozmiar Waga Kolor
Logo
IT-052 Przezroczysty PVC 4x4x2,3 m lub niestandardowe 78 kg lub odpowiednio
jasne lub odpowiednio dostosowane
funkcje Przenośny, wielokrotnego użytku, trwały, łatwy w ustawianiu, łatwy w magazynie i tak dalej
Aplikacje ślub, imprezy wystawowe, święta, sala konferencyjna tymczasowa

Dmuchane kostki namiotowe

Nadmuchiwany namiot z przezroczystą kostką, znany również jako namiot Inflatable Clear jako sześcienna budka wystawowa, zawiera wiele unikalnych specjalności, które przyciągają wzrok i są użyteczne. Struktura jest uważana za idealną nadmuchiwaną konstrukcję zapewniającą schronienie podczas imprez muzycznych, konferencji, salonów, pokazów, spotkań itp. Kostki te składają się z przezroczystego materiału PVC. Sugeruje to, że jest przygotowany z gwarantowanego materiału, który jest trwały, trudnopalny, nieszkodliwy i odporny na promieniowanie UV.


Zapytanie