Nadmuchiwane Bubble House

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nadmuchiwane bąbelek dom


Bubble nadmuchiwany namiot lodge jest preferowana dla jego szerokie zastosowanie dla reklamy, camping, wakacje wypoczynek na świeżym powietrzu, targi, wystawy, promocji, itp.


Nadmuchiwane bąbelek dom można łatwo zainstalować w stron, parki, centra rozrywki, podwórku, ogrody. Tanie nadmuchiwane bubble złożenia na odkryty camping i plaża zwiedzania.


Ten produkt jest tak atrakcyjne i przydatne. On ma wykonane z trwałych przezroczysty PVC i PVC plandeki.

Ten namiot kopuła jest z 2 drzwiami i arkusza ziemi. To szalenie użytkowania, takie jak działania promocyjne, sala wystawowa, hale sportowe, sklep, cieplarnianych ect.

Jak to jest przezroczysty PVC, ludzie w kopule może mieć jasną wizję zewnątrz krajobraz. Dobra jakość i dobre usługi z również dobrą cenę.


Oto kilka zdjęć poniżej w celach informacyjnych, proszę sprawdzić.
  

Istnieją pewneD-ringiw dolnej części namiotu i można zakotwiczyć namiot na ziemię z niektórych gwoździ.


Uwaga pls:wszystkie nasze pontony może być dostosowany rozmiar, kolor i logo, Cena zależy przede wszystkim na wielkości, złożony projekt, drukowanie, grubość materiału, szycie technologia itp., prosimy o kontakt nasz sprzedawca więcej szczegółów i najnowszy cena!!!


YOLLOY ODKRYTY, jeden z czołowych producentów i dostawców, teraz przynosi jakości, trwałe i tanie nadmuchiwane bąbelek Dom na sprzedaż z jego profesjonalne i wydajne fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i system zarządzania możemy zapewnić Ci wysokiej jakości i dobrą wydajność produktów.
Zapytanie