Komercyjny nadmuchiwany namiot do przechowywania na zewnątrz

Szczegóły produktu

Nadmuchiwane namioty magazynowe są zwykle używane jako magazyny i dlaczego teraz nadmuchiwane namioty magazynowe są tak popularne?

W porównaniu z budynkami magazynowymi, nadmuchiwane namioty magazynowe mają więcej zalet. Po pierwsze, wymagają mniejszych kosztów i są znacznie bardziej ekonomiczne. Po drugie, można je zrealizować znacznie szybciej. Po trzecie, jest znacznie bardziej elastyczny, jeśli chodzi o witrynę, mniejszy limit na miejscu niż rzeczywiste budynki. Po czwarte, rozmiar może być dowolnie dostosowany do rzeczywistych potrzeb. Zalet jest więcej i nie ma potrzeby wymieniać ich wszystkich tutaj.

Dowolny kształt i kolor nadmuchiwanego namiotu na zewnątrz można zaprojektować przed rozpoczęciem produkcji, w przypadku jakichkolwiek nieporozumień.

different mdoel of outdoor tent


Wszystkie szczegóły mogą być zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​dowolnych basenów.

design of inflatable pool covering


Każdy nadmuchiwany namiot na zewnątrz będzie starannie i starannie wykonany, aby był lepszy w użyciu. I ostrzegam, witaj cenne przedmioty, aby stworzyć lepszy namiot do projektu.

details of inflatable tent


Aplikacja nadmuchiwanego namiotu, szeroko stosowana do:

Przykrycie basenu, kemping, imprezy plenerowe, reklama, promocja, targi, wystawy, wyścigi,

Park rozrywki, wypożyczalnia, plac, występ.

other inflatable pool tent from YOLLOY


W przypadku nadmuchiwanego namiotu zarówno pokrowiec, jak i nogi można przyszyć lub spawać.

1. Logo marki można wydrukować bezpośrednio na namiocie lub przymocować do osłony; ścisłe i mocne szwy, w zestawie wytrzymałe zamki błyskawiczne. Drzwi można odpinać za pomocą zamków błyskawicznych.

2. Nadaje się do celów reklamowych, imprez lub imprez. Łatwy do przenoszenia.

3. Wzory, rozmiary i kolory mogą być zmieniane zgodnie z klientem' projekt.

Druk cyfrowy i druk jedwabny są dostępne w nadmuchiwanym namiocie zewnętrznym.

tent with logo printing


Dlaczego właśnie my:

1. Bezpieczeństwo. Dbamy o bezpieczeństwo Nadmuchiwanego Namiotu i zwracamy uwagę na bezpieczne czynniki od doboru materiału po produkcję. Używamy wodoodpornej i ognioodpornej plandeki PCV do wszystkich nadmuchiwanych gier, takich jak bounce house, nadmuchiwane zjeżdżalnie itp., A materiał przeszedł test Intertek zgodnie z normą EN71. Do chodzenia po wodzie używamy przyjaznego dla środowiska materiału TPU, który jest nietoksyczny, bezzapachowy i ma dobrą odporność na hydrolizę.

2. Trwałość. Wiemy, że trwałość jest również ważnym wskaźnikiem jakości nadmuchiwanej gry, dlatego zwracamy uwagę na wszystkie szczegóły, od doboru materiału po produkcję.

3. Zadowalająca obsługa. Dostarczamy nie tylko nadmuchiwane gry, ale także zapewniamy dobre usługi i rozwiązania naszym cenionym klientom. Na wszystkie e-maile lub faksy odpowiemy w ciągu 24 godzin; Zawsze potwierdzamy klientom, kiedy mamy pytania, zawsze informujemy klientów o prawdziwej sytuacji.

4. Terminowość dostaw. Nasza terminowość dostaw wynosi 95%. W przypadku opóźnienia poinformujemy o tym klienta z wyprzedzeniem.

5. Rozsądne ceny. Nasze ceny nie są najniższe w Chinach, ale są bardzo rozsądne w oparciu o naszą jakość i obsługę.

6. Ciągłe doskonalenie. Nigdy nie jesteśmy zadowoleni z tego, co robimy i zawsze staramy się znaleźć lepszą metodę i lepszy materiał do wykonania naszych dmuchanych gier.

7. Szczerość. Prowadzimy biznes w uczciwy sposób. Jeśli nie możemy spełnić twoich wymagań, powiemy ci; ale jeśli obiecujemy, musimy zrobić to, co obiecujemy! cieszymy się na możliwość współpracy z Państwem - naszym cenionym klientem.

Hot Tags: komercyjny nadmuchiwany namiot do przechowywania na zewnątrz, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like